Reklama

FIFA 23 i nowy Need for Speed - wyciekły daty premier

​Electronic Arts nie podało jeszcze dat premier FIF-y 23 i nowego Need for Speeda, ale terminy najprawdopodobniej wyciekły właśnie do sieci.

Już niemal standardem stało się, że Tom Henderson przedstawia istotne informacje na temat gier Electronic Arts jeszcze przed oficjalnymi komunikatami. Tym razem renomowany branżowy insider pochwalił się wiedzą na temat dat premier FIF-y 23 oraz nowej odsłony Need for Speeda.

Jak podaje Henderson, FIFA 23 zadebiutuje 30 września, a najnowszy Need for Speed ukaże się nieco później, 4 listopada. Oba terminy pojawiły się w artykule opublikowanym na łamach serwisu Exputer.

Reklama

Electronic Arts - nadchodzące prezentacje

Henderson opublikował daty premier FIF-y 23 i nowego Need for Speeda w ramach aktualizacji artykułu traktującego o nadchodzących prezentacjach gier EA. Autor materiału podał w nim, że "Elektronicy" najprawdopodobniej przygotowują na lipiec pokazy trzech tytułów - nie tylko FIF-y 23 i nowego Need for Speeda, ale także Skate 4.

Leaker podaje także, że nowy Need for Speed ma ukazać się z podtytułem Unbound, a w grze zobaczymy oryginalne połączenie fotorealistycznej oprawy z animacjami rodem z kreskówek. Henderson porównuje jej styl wizualny do serialu "The Boondocks".

Podczas planowanych na lipiec prezentacji Electronic Arts nie tylko opowie szerzej o wspomnianych trzech tytułach, ale także pokaże je w akcji. Przypomnijmy, że tegoroczna FIFA 23 będzie ostatnią odsłoną tego cyklu od EA Sports. Po zakończeniu wieloletniej współpracy z organizacją FIFA od przyszłego roku seria będzie ukazywać się pod tytułem EA Sports FC.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: FIFA 23 | Need for Speed | Electronic Arts

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy