Reklama

FIFA 15: Nowe informacje i prezentacja zmian

EA Sports ujawnia coraz więcej informacji na temat nowej odsłony Fifa 15.

Niedawno poznaliśmy wymagania sprzętowe dla wersji PC oraz wygląd okładki. Najnowszy materiał wideo zdradza ponadto szczegóły dotyczące zachowania piłkarzy na boisku, a nawet ich emocji w zależności od postępów na boisku.

Fifa 15 zawierać będzie specjalny system, który ma na bieżąco reagować na określone wydarzenia na boisku. W przypadku nadmiernego faulu jednego zawodnika, nie tylko jego kondycja ulegnie osłabieniu, lecz również będzie bardziej nerwowo reagował na nadbiegających obrońców przeciwnika - może to mieć istotny wpływ na skuteczność strzałów w światło bramki.

Reklama

Przy okazji kilku nieudanych strzałów pod rząd, również zmieni się nastawienie kolegów z drużyny do konkretnego piłkarza - mogą mu np. rzadziej podawać piłki w sytuacjach kluczowych. Co istotne, to zapowiedź ponad 600 animacji określających emocje piłkarzy - nie zabraknie przy tym ostrych starć czy potyczek słownych, znanych z prawdziwych boisk.

Kolejną nowinką jest bardziej dopracowana reakcja kibiców na wydarzenia dziejące się na boisku. Dojdą nie tylko nowe hymny, pieśni klubowe czy oznaki radości, lecz również zaobserwujemy większą różnorodność kibiców - np. podzielonych na grupy fanów, żywiej reagujący na określone wydarzenia - np. faule czy decyzje sędziego.

Przypominamy, że Fifa 15 pojawi się na rynku już 25 września na platformy PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One oraz Xbox 360.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy