Reklama

FIFA 15: Najnowsza aktualizacja już dostępna

Jak można się było spodziewać jeszcze przed premierą, FIFA 15 bije wszelkie rekordy popularności.

Już teraz sprzedano ponad 5 milionów egzemplarzy na wszystkie platformy, a od wydania minęły zaledwie 2 tygodnie. Nie obyło się przy tym bez kilku wpadek, które zostały właśnie wyeliminowane za sprawą najnowszej aktualizacji, która jest już dostępna na PC.

W pierwszej kolejności wyeliminowano dziwny błąd, polegający na wybieganiu wszystkich piłkarzy na środek boiska - bug ten można zobaczyć na poniższym materiale. Z nowości otrzymaliśmy wskaźnik odpowiedzialny za jakość połączenia z siecią.

Inne błędy, takie jak problemy z dokonywaniem zmian czy przełączanie piłkarzy w trakcie wykonywania stałych fragmentów gry, również zostały poprawione. Jak dodają twórcy, omawiana łatka pojawi się również niebawem dla wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One, jednak na ujawnienie daty premiery musimy jeszcze poczekać.

Reklama

FIFA 15 jest obecnie bezkonkurencyjną piłką nożną, jednak należy pamiętać, że na horyzoncie wyłania się najnowsza odsłona Pro Evolution Soccer, która po raz pierwszy w serii zostanie przystosowana do urządzeń nowej generacji. Jak sądzicie, która seria stanie w tym roku na podium?

Dowiedz się więcej na temat: FIFA 15

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje