​Festiwal rozdawnictwa z Epic Games trwa. Co tym razem odbierzecie za darmo?

Już od 23 marca możecie całkowicie bezpłatnie odebrać kolejne prezenty w sklepie Epic Games. Tym razem serwis udostępnia za darmo grę Chess Ultra. Ponadto do swoich kont przypiszecie specjalny pakiet do gry World of Warships - Ishizuchi.

Chess Ultra za darmo w Epic Games od 23 do 30 marca

Chess Ultra to pozycja kierowana, jak wskazuje sama nazwa, do miłośników jednej z najbardziej szlachetnych gier planszowych, szachów. Tym razem mamy jednak do czynienia z bardzo rozbudowanym wydaniem tejże gry. Produkcja debiutowała w połowie 2017 roku z inicjatywy studia Ripstone.

To, co wyróżnia Chess Ultra od innych tytułów szachowych do przede wszystkim zjawiskowa grafika 4k i obsługa sprzętu przeznaczonego do rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości - mowa o Oculus Rift i HTC Vive. Partie rozgrywamy z perspektywy pierwszej osoby, co dodatkowo potęguje immersję.

Reklama

Prócz rozgrywki sieciowej i lokalnej na współdzielonym ekranie, grać możemy także w trybie jednoosobowym przeciwko sztucznej inteligencji. Jak chwalą się sami twórcy gry, ta przetestowana została przez prawdziwych szachowych arcymistrzów. Warto także wspomnieć o specjalnie zaimplementowanych łamigłówkach szachowych, których do rozwiązania jest aż... 80.

World of Warships - pakiet: Ishizuchi

Prócz szachów, Epic udostępnia za darmo w tym tygodniu starter pack do gry World of Warships o nazwie "Ishizuchi". W jego zawartości znajdziemy japoński pancernik IV poziomu - "Ishizuchi". Oprócz tego czekać na nas będzie miejsce w porcie, kamuflaże Epic (szt. 11), ekonomiczne bonusy do wydania i kontenery za nagrodami (szt. 5).

Paczka przystosowana jest dla nowych graczy World of Warships, korzystających z konta utworzonego na Epic Games.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: darmowe gry | ​Epic Games

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama