​Festiwal darmowych gier na Epic Games Store. Pierwszy tytuł już do pobrania!

To właśnie w czwartek 15 grudnia równo o godz. 17:00 rozpoczyna się coroczny festiwal rozdawnictwa ze sklepem Epic Games. Pierwszą grę, jaką pobierzecie w ramach wydarzenia jest Bloons TD 6.

Na połowę grudnia przypadła w tym roku inauguracja, która zadowoli wszystkich łapaczy okazji. Codziennie aż do końca bieżącego 2022 roku serwis Epic będzie rozdawał jedną darmową produkcją. Na przypisanie gry do swojej biblioteki macie równą dobę. Po tym czasie na platformie zagości kolejny darmowy tytuł.

Bloons TD 6 - pierwsza darmowa gra do odebrania na Epic Games

Pierwszą tajemniczą grą, jaką odbierzecie za darmo jest Bloons TD 6. Dzieło debiutowało w 2018 roku z inicjatywy studia Ninja Kiwi. Produkcja bazuje na mechanice tower defense z licznymi elementami strategicznymi i taktycznymi. Gracze wcielają się w małpy, które muszę odeprzeć atak rozmaitych potworów.

Reklama

Twórcy pokusili się o zaimplementowanie aż 56 ręcznie wykonanych map. Każda z plansz stawia inne wyzwanie przed śmiałkami. Ponadto do dyspozycji oddano 13 różnorodnych bohaterów. Dzięki rozgrywce możemy rozwijać zarówno naszych bohaterów, jak i broniące wieże.

Bloons TD 6 otrzymuje częste i spore aktualizacje, które istotnie wpływają na to, że czteroletnia już produkcja stale cieszy się sporą grywalnością i wierną, oddaną społecznością. W tytuł możemy grać w wariancie solowym, jak również w sieciowej kooperacji z maksymalnie czterema graczami na mapie.

Dzieło od Ninja Kiwi oprócz pecetów, dostępne jest także na urządzeniach mobilnych z Androidem oraz iOS’em, więc w bardzo łatwy sposób możecie zapisywać stan i progres waszej rozgrywki między platformami.

Przypomnijmy, że w piątek (16 grudnia) o godz. 17:00 w Epic Games Store odsłonięta zostanie kolejna karta i do bibliotek będziecie mogli przypisać następną tajemniczą grę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy