Reklama

Farming Simulator 22 – zwiastun prezentujący flotę maszyn rolniczych

Wydawca GIANTS Software przedstawił najnowszy zwiastun gry Farming Simulator 22 prezentujący imponującą flotę maszyn rolniczych, jakie pojawią się w tej długo wyczekiwanej produkcji.

Setki autentycznych maszyn

Do Farming Simulator 22 przeniesiono ponad 400 autentycznych maszyn i narzędzi rolniczych od największych producentów na świecie takich jak Case IH, CLAAS, DEUTZ-FAHR, Fendt, John Deere, Massey Ferguson, New Holland, Valtra oraz wielu innych.

GIANTS Software w bliskiej współpracy z poszczególnymi producentami dopiął wszelkich starań, aby odwzorować w grze maszyny rolnicze pod kontem każdego detalu. Ciągnik Massey Ferguson MF 8S będzie równie autentyczny jak Super-Liner 6x4 firmy Mack Trucks. Wraz z wprowadzeniem nowych rodzajów upraw, w grze pojawi się między innymi kombajn do zbierania winogron New Holland Braud 9070L.

Reklama

Maszyny realistyczne bardziej niż kiedykolwiek

Zespół w GIANTS Software odpowiedzialny za dźwięk znacznie wzbogacił aspekt audio w najnowszej odsłonie Farming Simulator wprowadzając transformacje dźwięku w czasie rzeczywistym, który reaguje na otoczenie. W grze pojawi się również jeszcze więcej mechanicznych detali takich jak ruchome pokrywy, śruby czy wiele hałasujących elementów hydraulicznych.

Farming Simulator 22 ukaże się 22 listopada na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One w polskiej wersji językowej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy