Reklama

Far Cry 4, WRC 8 i kilka innych gier do zgarnięcia za darmo!

​Poznaliśmy gry, które zadebiutują w ramach usługi Amazon Prime Gaming w nadchodzącym miesiącu. Wszyscy subskrybenci otrzymają w czerwcu 2022 roku dostęp do katalogu, w którym znajdzie się aż 6 zróżnicowanych gier, w tym m.in. kultowy "Far Cry 4".

Amazon Prime już od jakiegoś czasu pragnie namieszać na rynku gier wideo. W ramach swojej gamingowej usługi gigant stara się co miesiąc dodawać nowe produkcje i poszerzać bibliotekę tytułów.

Amazon Prime Gaming. Jakie gry dostępne będą w czerwcu 2022?

  • Far Cry 4 - wydana w 2014 roku czwarta odsłona kultowej serii "Far Cry" jest niewątpliwą gwiazdą czerwca, jeśli chodzi o usługę Prime Gaming. Dzieło od Ubisoftu powinno wpasować się w gusta wszystkich miłośników klimatycznych, fabularnych strzelanek pierwszoosobowych;
  • Escape From Monkey Island - drugi miesiąc z rzędu wszyscy subskrybenci Prime Gaming będą mogli doświadczyć kolejnych przygód z Małpią Wyspą;
  • WRC 8 - ósma część popularnych wyścigówek od Bigben Interactive. Amazon czyni więc spory ukłon w kierunku wszystkich entuzjastów rajdów samochodowych;
  • Astrolagaster - humorystyczna przygodówka traktująca o losach charyzmatycznego astrologa - Simona Formana;
  • Calico - interesująca gra, której motywem przewodnim jest tworzenie miejskiej kociej kawiarni;
  • Across the Grooves - kolejny przygodowy tytuł, w którym wcielimy się w bohaterkę o imieniu Alice. Tylko podejmowane przez nas decyzje będą miały wpływ na przebieg rozgrywki.

Dla polskich użytkowników usługa Amazon Prime dostępna jest w wariancie rocznym - 49 zł / rok lub miesięcznym - 10,99 zł / miesiąc. Przez pierwsze 30 dni obowiązuje bezpłatny okres próbny.

Oprócz dostępu do biblioteki gier otrzymujemy również szereg innych benefitów takich jak: możliwość korzystania z serwisu VOD Prime Video, darmową wysyłkę w sklepie Amazon oraz inne korzyści w największym portalu streamerskim z grami Twitch.tv.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy