Reklama

Escape from Monkey Island powraca

​18 lat po premierze, Escape from Monkey Island jest ponownie dostępne, bez DRM i dostosowane do działania na nowych komputerach.

Pierwsza trójwymiarowa odsłona ukochanej serii pirackich przygodówek nareszcie wynurzyła się na powierzchnię cyfrowej dystrybucji na PC. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i fanów obelżywego fechtunku.

Życie w małżeństwie nie jest proste, szczególnie jeśli jesteś Guybrushem Threepwoodem, niespokojną i nie do końca ogarniętą piracką legendą. Fakt, że twoja żona została oficjalnie uznana za zmarłą, też nie pomaga. Wyrusz na komiczną wyprawę, odkryj Karaiby i spróbuj uciec z tytułowej Małpiej Wyspy. Spotkaj starych i nowych przyjaciół, zmierz się z wrogami w Monkey Kombat i śmiej się na głos, próbując ocalić krainę piratów od przemiany w bezduszne atrakcje turystyczne, takie jak StarBuccaneer czy Planet Threepwood.

Reklama

Escape from Monkey Island, jedna z od dawna zagubionych perełek, jest znów dostępna na PC, dzięki bliskiej współpracy Disneya, Lucasfilm i GOG.COM. Odświeżona wersja została przygotowana do płynnego działania na współczesnych systemach operacyjnych i dostępna jest bez uciążliwych ograniczeń DRM.

Z tej okazji gry z serii Monkey Island są dostępne do 66% taniej, a przy zakupie wszystkich lub uzupełnieniu do pełnej kolekcji, można otrzymać dodatkowe 25% rabatu na serię.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy