Reklama

Far Cry 3 na PC za darmo

​Jeśli polujesz na darmowe gry, nie możesz pominąć tej okazji. Ubisoft udostępnił zupełnie bezpłatnie trzecią część serii Far Cry w wersji na PC.

Chcąc odebrać darmową kopię Far Cry 3, wystarczy zalogować się do konta w usłudze Ubisoft Connect, a następnie kliknąć ikonę komputerów osobistych. Jednak trzeba się pospieszyć, bo akcja trwa tylko do 11 września (tj. do najbliższej soboty), do godz. 8:30.

Ubisoft zapewne chce w ten sposób zachęcić do powrotu do serii Far Cry i do zakupu jej szóstej odsłony, która ujrzy światło dzienne 7 października. W "szóstce" przeniesiemy się na fikcyjną, tropikalną wyspę Yarę, inspirowaną prawdziwą Kubą. Na wyspie rządzi krwawy dyktator, Anton Castillo (grany przez Giancarlo Esposito). Gracz wcieli się w członka lub członkinię miejscowego ruchu oporu, Dani Rojas, by stawić czoła bezwzględnemu tyranowi. W grze po raz pierwszy w historii serii odwiedzimy rozległe miasto, a dokładnie stolicę Yary, Esperanzę.

Reklama

Wracając jednak do Far Cry 3, gra również przenosi nas na tropikalną wyspę (ale inną) i stawia w roli samozwańczego bohatera, który podejmuje walkę z grupą rządzoną przez  okrutnego dyktatora. W "trójce" głównym szwarccharakterem jest Vaas Montenegro (grany przez Michaela Mando), który przeciwko nam rzuca setki, jeśli nie tysiące swoich podwładnych.

Far Cry 3 to jedna z najlepiej ocenianych odsłon serii. W portalu Metacritic wersja na PC cieszy się średnią 8,8/10, a wydanie na Xboksy 360 - nawet 9,1/10. Gra ukazała się w 2012 roku. Jednak po dziewięciu latach wciąż wygląda bardzo dobrze i nie odstrasza ani archaicznym sterowaniem, ani przestarzałymi pomysłami na rozgrywkę.

-----------------------------------------------------------------

Far Cry 6: Specyfikacja techniczna dla wersji PC

Far Cry 6 na zwiastunie fabularnym. Poznajcie motywacje bohaterów

Far Cry 7 będzie rewolucją dla serii?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy