Fani Hogwarts Legacy uważają produkcję Avalanche za materiał na grę roku

​Posypały się pozytywne recenzje, gracze zaczynają coraz bardziej wchodzić w świat Hogwarts Legacy i decydują się na coraz to odważniejsze stwierdzenia. Niektórzy z nich widzą w projekcie Avalanche kandydata do gry roku.

Walka o grę roku 2022 była bardzo zacięta, chociaż jej ostateczny zwycięzca zadebiutował w pierwszym kwartale. W zeszłym roku pojawiły się na rynku bardzo dobre produkcje, ale kiedy była mowa o najlepszej z nich, zazwyczaj wspominano Elden Ring. Rywalizacja stała się bardziej zacięta pod konie roku, kiedy na półki sklepowe trafił God of War Ragnarok.

W roku 2023 z kolei zadebiutowały jak na razie dwie, większe produkcje - Dead Space Remake oraz Hogwarts Legacy. Odświeżona wersja słynnego horroru została ciepło przyjęta przez wielu graczy, cieszyła się sporą popularnością, a Motive Studio otwarcie wspominało już, że nie chce rozstawać się z tym wyjątkowym uniwersum.

Reklama

O odbiorze Hogwarts Legacy świadczy z kolei powyższy post, który zyskał ostatnio sporą popularność na Reddicie. Jeden z użytkowników powiedział, że jest to jego zdaniem materiał na grę roku, a w komentarzach gracze wtórują jego opinii.

Hogwarts Legacy to bez wątpienia bardzo dobra produkcja, która zyskała już mnóstwo fanów na całym świecie, sprzedaje się świetnie, a w swojej podstawowej wersji dopiero co trafiła do sprzedaży. W kontekście rozmowy o grze roku warto mieć jednak na uwadze, jakie tytuły przynieść powinny kolejne miesiące. Już Redfall i Starfield zapowiadają się na solidnej konkurencji dla Hogwarts Legacy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hogwarts Legacy | Avalanche Studios

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy