Reklama

Fan Horizon Forbidden West prezentuje jak wyglądałaby Aloy na okładce magazynu

​Jeden z fanów Horizon Forbidden West wykazał się pomysłowością i stworzył własną wersję okładki popularnego magazynu - z Aloy jako bohaterką jego okładki.

Uniwersum Horizon Forbidden West pełnie jest intrygujących postaci, plemion i wrogów, którzy czynią grę idealnym kandydatem na temat przewodni jakiegoś magazynu.

Jeden z fanów postanowił zaspokoić ciekawość swoją i innych na temat tego jak wyglądałby taki magazyn, gdyby na okładce główną rolę odgrywała Aloy, protagonistka serii Horizon. Tym samym bohaterka ta znalazła się na pierwszej stronie magazynu Cosmopolitan.

Reklama

Aloy celebrytką Cosmopolitana

Mieszkańcy świata Horizon z pewnością mają ważniejsze sprawy na głowie niż czytanie magazynów, nawet gdyby ktoś im takowy złożył i wydrukował. Ale Aloy zdaje się idealnie pasować na okładkę - ma unikalny gust jeśli chodzi o ubiór, niebanalną urodę a jej rola jako bohaterka ratująca swój świat sprawia, że chyba każdy chciałby poznać bliżej jej losy. Tak więc użytkownik Reddita Nitrosad, który stworzył okładkę, moim zdaniem idealnie trafił z doborem postaci.

Warta odnotowania jest jednak nie tylko sama postać głównej bohaterki, ale też wymyślone przez Nitrosada nagłówki artykułów, które widnieją wokół niej na okładce. Są to odniesienia do różnych elementów gier i świata Horizon.

Już sama informacja o cenie idealnie pasuje do świata - wynosi bowiem 20 Odłamków, waluty jaką handlujemy w grze, a magazyn jest datowany na kwiecień roku 3041. Oprócz tego, widzimy, że czytelnicy mogą wziąć udział w losowaniu jednego z najbardziej cennych przedmiotów w grze, serca Stormbirda.

Artykuły ze świata Horizon

Wśród artykułów znajdziemy podpowiedzi Kotallo na temat siłowania na rękę, mamy artykuł na temat hymnów Utaru, kierowanych do bogów oraz poradnik na temat pielęgnacji włosów od samego Zbawcy Meridianu.

Najwyraźniej zarówno dobór postaci na okładkę, jak i pomysły na artykuły bardzo się spodobały fanom serii, bo wielu komentujących na Reddicie prosi o więcej tego rodzaju przeróbek i wychwala Nitrosada za pomysłowość. Wpis zyskał ponad 3000 łapek w górę.

W sieci znajdziemy mnóstwo pomysłów kręcących się wokół Horizona, ale ten zdaje się być jednym z bardziej unikalnych. Ciekawie byłoby teraz zobaczyć podobne okładki stworzone na bazie innych gier.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy