Reklama

Fallout 76 pozwoli zbudować własny schron

​Jeszcze w tym roku w sieciowym Fallout 76 pojawią się nowe przestrzenie do budowania, znajdujące się pod ziemią. Gracze będą więc mogli stawiać własne schrony, z których to seria przecież słynie. Zła - ale mało niespodziewana - wiadomość jest taka, że za przyjemność trzeba będzie zapłacić.

Całość została zapowiedziana już teraz, ponieważ w weekend trafiła już na publiczne serwery testowe. Schrony będą działały jak obecne już teraz schronienia, gdzie gracze mogą swobodnie budować i dekorować lokacje. Różnica jest oczywiście taka, że nowość znajdzie się pod ziemią.

W planach są trzy rozmiary: Utility Room, Lobby oraz Atrium. Pierwszy - najmniejszy - brzmi jak schowek na szczotki i dostępny będzie za darmo dla wszystkich zainteresowanych, po ukończeniu odpowiedniej linii zadań. Za dwa pozostałe wydamy już walutę premium, kupowaną za pieniądze.

Reklama

Schron w rozmiarze Lobby będzie też jednym z bonusów dla osób opłacających opcjonalną subskrypcję w Fallout 76. Vault Atrium to już całkiem odrębna płatność, która znajdzie się we wbudowanym sklepiku Atomic Shop wraz z publikacją odpowiedniej łatki z nowościami.

Są oczywiście pewne sposoby na zdobycie waluty premium bez opłat, ale dość uciążliwe w praktyce. Dla przykładu, awansowanie przepustki sezonowej (w wersji darmowej) na dwudziesty poziom, to bonus w postaci 150 Atomów. Nie jest obecnie jasne, ile będzie kosztował Valut Atrium.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy