Reklama

Fallout 76 otrzyma system sprzedaży pomiędzy graczami

​Bethesda potwierdziła, że sieciowy Fallout 76 wzbogaci się wkrótce o system sprzedaży przedmiotów pomiędzy graczami. Takie rozwiązanie to jedna z najczęściej wymienianych próśb graczy od czasu premiery w połowie listopada ubiegłego roku. Nie znamy jeszcze konkretnego terminu premiery.

Już wkrótce ukaże się pierwsza tegoroczna łatka, lecz jeszcze bez wspomnianego systemu handlowania. Ten sporych rozmiarów patch zaplanowano jeszcze na styczeń, a twórcy koncentrują się głównie na naprawianiu zgłaszanych problemów. Jak sami przyznają, tych nie brakuje.


Wspomniana styczniowa łatka, jak wiemy z poprzednich zapowiedzi, obejmie choćby "poprawkę animacji przeładowania karabinu z dźwignią i kilku kart profitów". Jest na co czekać! Do tego zmniejszenie tłumów robotów, obecnie duplikujących się na terenie lokacji Whitespring.

Reklama

Nowy tryb PvP powinien nieco ułatwić rywalizację. Obecnie Fallout 76 znacznie utrudnia ten aspekt, by skomplikować życie graczom, którzy psują zabawę innym. Jeśli do kogoś strzelimy, zadajemy bardzo małe obrażenia. Dopiero jeśli atakowana postać odpowie ogniem, dochodzi do pełnoprawnej walki i znikają ograniczenia nakładane na broń.

Obecnie jedynym - oraz mało popularnym - sposobem na rywalizację jest swoiste Battle Royale. Zgłaszamy chęć przystąpienia do zabawy i otrzymujemy cel do wyeliminowania, do znalezienia na stale zmniejszającym się obszarze otwartego świata.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy