Reklama

Fallout 4 nie pojawi się na PlayStation 3 i Xboksie 360

Niektórych z nas czekają spore wydatki. Chyba ze trzy różne plotki mówiły o tym, że Fallout 4 trafi na konsole zeszłej generacji. Teraz wiadomo już na pewno: nie trafi.

Przedstawiciel Bethesdy powiedział, że gra nie byłaby możliwa na PlayStation 3 i Xboksie 360. W temacie na forum NeoGAF wypowiedział się globalny community manager Bethesdy. Odniósł się do kwestii "cross-genowości" nowego Fallouta. Że jej nie będzie.

"Fallout 4 nie zmierza na Xboksa 360 i PlayStation 3. Rzeczy, które tam robimy, nigdy by tam nie działały" - czytamy we wpisie przedstawiciela dewelopera.

Wszyscy widzieliśmy już trailer, wszyscy zauważyliśmy, że gra wygląda... nieoczekiwanie. Tak to zostawmy. W każdym razie po zwiastunie (i wspomnianych wyżej trzech różnych plotkach) wielu spodziewało się, że na PlayStation 4, Xboksie One i PC się nie skończy.

Reklama

I pewnie się nie skończy, bo zawsze na PlayStation 5 i Xboksie Two będzie można wydać remastery. A tymczasem powtórzmy sobie trailer oraz galerię i podywagujmy, co takiego w Falloucie 4 może nie zadziałać na PS3/X360.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy