Fall Guys: Prawie nikomu się nie udawało tego dokonać. Czas na zmianę

​Achievement Head Turner z Fall Guys jest aktualnie nazywany niemożliwym do zdobycia, przynajmniej dla graczy, którzy nie chcą wydawać pieniędzy w grze. Mediatonic pracuje nad zmianami.

Jeśli was również frustruje ten jeden, aktualnie niedostępny do zdobycia achievement na liście w Fall Guys, mamy dla was dobrą wiadomość. Osiągnięcie Head Turner ma już niedługo być możliwe do zdobycia przez każdego - bez względu na to czy wydał jakiekolwiek pieniądze w grze, czy nie.

Aby go zdobyć, aktualnie gracze muszą założyć na swoją postać wszystkie elementy kosmetyczne, włącznie z kolorami, w legendarnej jakości. Już samo to wydaje się niemożliwe, a dodatkowo, odkąd gra przeszła na model free to play w Epic Games Store, zmienił się również model kupowania elementów kosmetycznych, który praktycznie całkowicie wyeliminował przedmioty legendarne. Tak więc nie sposób wypełnić warunków wspomnianego osiągnięcia.

Reklama

Twórcy gry z Mediatonic zostali zapytani o losy osiągnięcia na dedykowanym serwerze Discord. Zespół potwierdził, że pracuje nad tym, by achievement znowu był dostępny dla wszystkich. Nie ujawniono niestety żadnych szczegółów na temat tego, jak chcą tego dokonać, ani kiedy będzie to znowu możliwe. Tak więc nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości.

Mimo iż od premiery Fall Guys: Ultimate Knockout minęły niemal dwa lata, jej popularność absolutnie nie przemija, a nawet jest coraz większa. Od momentu gdy gra przeszła na model free to play notuje znowu olbrzymią popularność. Najnowsze statystyki mówią o ponad 50 milionach graczy. Na początku lipca gra otrzymała DLC, które pozwala na odblokowywanie waluty oraz przedmiotów dla Fortnite za wypełnianie wyzwań w Fall Guys. Podobnie działa crossover pomiędzy Fall GuysRocket League. Wszystkie wzmiankowane gry łączy jedno - ich wydawcą jest Epic Games.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fall Guys
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy