Reklama

F.E.A.R. Online jednak żyje. Gra wkrótce pojawi się na Steamie

Dosyć długo cicho było o F.E.A.R. Online - opartej na modelu F2P sieciowej wersji znanej serii horrorów, która została zapowiedziana w lipcu ubiegłego roku przez firmę Aeria Games.

Milczenie zostało jednak przerwane - gra jeszcze w tym roku ma pojawić się na Steamie, a w przyszłym miesiącu ma wystartować jej zamknięta beta. F.E.A.R. Online to nowa odsłona cyklu wirtualnych horrorów, koncentrująca się jednak - jak sama nazwa wskazuje - na rozgrywkach sieciowych.

W grze znajdzie się kooperacyjny tryb fabularny, w którym gracze wraz ze swoimi znajomymi stawią czoła potworom i monstrom, biorąc jednocześnie udział w wydarzeniach toczących się równolegle do tych z drugiej części serii.

Nie zabraknie oczywiście też zwykłego multiplayera nastawionego na rywalizację. Jednym z jego wariantów będzie zespołowy deathmatch, w którym ciekawostką będzie możliwość zamiany w bestię po uzupełnieniu paska transformacji.

Reklama

Innym interesującym trybem, który znajdzie się w grze, będzie Soul King - jeden z graczy wcieli się w ducha potrafiącego przejmować kontrolę nad swoimi przeciwnikami. Celem będzie oczywiście wyeliminowanie pozostałych użytkowników.

F.E.A.R. Online pojawi się na Steamie. Nie jest jednak stuprocentowo pewne, kiedy - na karcie katalogowej produkcji widnieją bowiem dwie daty premiery: 17 października i bardziej ogólnikowa "jesień". Wiemy natomiast, że 8 października wystartuje zamknięta beta gry, do której można zapisać się TUTAJ.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje