Reklama

Escharum grozi Master Chiefowi w najnowszym trailerze Halo Infinite

​343 Industries i Microsoft zaprezentowali nowy zwiastun gry Halo Infinite. Tym razem przywódca The Banished - Escharum ma coś do powiedzenia Master Chiefowi.

Kiedy firma 343 Industries po raz pierwszy pokazała kampanię Halo Infinite, jej jakość pozostawiała wiele do życzenia. Delikatnie mówiąc, spotkała się ona z mieszanymi reakcjami fanów. Wielu graczy było zadowolonych z pomysłu przeniesienia Halo do otwartego świata, ale nikt nie mógł przejść obojętnie obok zaprezentowanej grafiki. Było tak słabo, że nawet najwierniejsi fani nie wahali się głośno o tym mówić.

Grafika Halo Infinite stała się nawet obiektem memów i być może to właśnie to spowodowało, że flagowy tytuł na konsolę Xbox Series X zaliczył ponad roczną obsuwę. I dobrze. 343 Industries przestali na dłuższy czas informować o kampanii Halo Infinite i skupili się zamiast tego na trybie wieloosobowym.

Reklama

Zmieniło się to kilka dni temu, kiedy to w końcu mogliśmy zobaczyć dłuższy fragment rozgrywki dla pojedynczego gracza. Zobaczyliśmy niespotykaną do tej pory w serii skalę, pojazdy, dzięki którym będziemy mogli eksplorować świat oraz walkę, stanowiącą od zawsze esencję Halo. Idąc za ciosem, 343 opublikowali kolejny zwiastun - tym razem rzucając nieco światła na konflikt w grze. Najnowszy trailer Halo Infinite przedstawia Escharuma z frakcji The Banished, który grozi Master Chiefowi.

"Ludzkość wierzy, że nadejdzie zbawiciel, że powstanie zakuty w zbroję bohater, który ją uratuje. Nie. Zbroję można zniszczyć. Ciało okaleczyć. Musisz zdać sobie sprawę, że jedyne co stworzyłeś, to własny grobowiec" - mówi Escharum.

Monolog Escharuma przeplata się z fragmentami, w których prezentowana jest zbroja Master Chiefa. To o niej zdaje się mówić Escharum, kiedy wspomina o grobowcu. 343 stara się nam zaprezentować Escharuma jako prawdziwe zagrożenie dla Master Chiefa. Być może studio wyciągnęło lekcję z krytyki pod adresem Halo 5: Guardians, któremu brakowało charakterystycznego antagonisty.

Do premiery Halo Infinite pozostał nieco ponad miesiąc, na poznanie historii przyjdzie nam więc jeszcze trochę poczekać. Halo Infinite ma premierę 8 grudnia na PC, Xbox Series X/S oraz Xbox One. W dniu premiery dostępny będzie w ramach usługi Xbox Game Pass.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy