Reklama

Escape from Tarkov: Zwiedzanie opuszczonej fabryki

​Może być naprawdę klimatycznie. Kilka miesięcy temu studio Battlestate Games udostępniło dziennik deweloperski, w którym dowiedzieliśmy się o głównych założeniach gry oraz mogliśmy obejrzeć proces produkcji tytułu.

Od tamtego materiału minęło sporo czasu, aż w końcu do Sieci trafił kolejny gameplay. Na poniższym, trwającym prawie piętnaście minut, filmie możemy przyjrzeć się jednej z lokacji, która trafi do pełnej wersji gry. Stara, zniszczona fabryka prezentuje się niesamowicie klimatycznie, zarówno pod względem projektu, jak i występujących w niej detali.

Gameplay nie grzeszy efektownością, ale dobrze pokazuje, jak wymagająca może być wymiana ognia z przeciwnikiem. Wystarczy jeden strzał, żeby nasza postać mocno ucierpiała i była zmuszona do skorzystania z odpowiedniego rodzaju opatrunku. Do tego, należy zwrócić uwagę na bogaty inwentarz i konieczność odpowiedniego zarządzania posiadanymi przedmiotami.

Reklama

W sierpniu bieżącego roku odbędą się zamknięte beta testy gry Escape from Tarkov. Jeśli chcecie w nich uczestniczyć, koniecznie zajrzyjcie na oficjalną stronę gry. Produkcja dostępna będzie wyłącznie na komputerach osobistych. Data premiera nie została jeszcze ujawniona.

Autor: Łukasz Morawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy