Escape From Tarkov: W grze rozpoczyna się Wipe Event

​Escape From Tarkov wchodzi w nową fazę, która zmieni założenia gry i dostarczy nowych wrażeń.

Czym jest Wipe Event w Escape From Tarkov? To metoda na utrzymanie dobrego balansu pomiędzy doświadczonymi graczami a nowicjuszami. Wymazywanie polega na tym, że twórcy czyszczą całe serwery, usuwając wszystkie postępy graczy i zmuszając ich do rozpoczęcia gry od nowa.

Jeśli wydaje się wam to bezsensowne, to powinniście zobaczyć, co dzieje się na serwerach tuż przed resetem. To zdecydowanie jeden z najbardziej ekscytujących momentów na serwerach, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone, gracze niszczą swoje łupy, a zabawa trwa a najlepsze.

Reklama

Wielkie sprzątania poprzedza wielka impreza

Poprzednie czyszczenie serwerów przez EFT tradycyjnie obejmowało różne specjalne wydarzenia z tej okazji. Czasami oznaczało to, że bossowie pojawiali się tam, gdzie inaczej by tego nie zrobili, laboratorium było dostępne dla wszystkich graczy, a także pojawiały się potężne postacie NPC Raiderów. Teraz pojawiły się zrzuty, dzięki którym gracze mogą zdobyć naprawdę olbrzymie i rzadkie łupy. Ekonomią gry nikt się nie przejmuje, bo za chwilę i tak wszyscy zostaną z niczym.

W efekcie gracze mają teraz znacznie większe szanse na zdobycie najlepszych elementów zbroi i uzbrojenia, omijając długi i żmudny proces odblokowywania, kradzieży i / lub zakupu lepszego zestawu dla swojej postaci. Akcja zaczyna się zazwyczaj na tydzień przed wyczyszczeniem serwerów, więc gracze mają chwilę, by zdobyć niektóre najrzadsze przedmioty w grze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ​Escape from Tarkov
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy