​Escape from Tarkov otrzyma nową mapę i bronie. Największa aktualizacja?

Finalnie po długim oczekiwaniu Battlestate Games zaprezentowało efekty swojej pracy. Do Escape Trom Tarkov zmierza spora aktualizacja sygnowana numerem 0.13, która oprócz nowej mapy wprowadzi kilka innowacyjnych mechanik i broni.

Fani realistycznych strzelanek mają na rynku do wyboru kilka większych produkcji. Oprócz Rising Storm 2: Vietnam, Hell Let Loose czy Squad, entuzjaści tzw. MILSIMSÓW (symulatorów wojny) doceniają jeszcze Insurgency Sandstorm oraz Escape from Tarkov. To właśnie ten ostatni tytuł cieszy się największą popularnością i bazą oddanych graczy.

Escape from Tarkov otrzyma największy w historii update? Nowa mapa, bronie i ogrom zawartości

Escape trom Tarkov debiutował pierwotnie w 2016 roku jako zamknięta alfa. Przez kilka lat szlagierowe dzieło Battlestate Games zaskarbiło sobie sympatię wielu jako jedna z najbardziej realistycznych, niekiedy nawet bezlitosnych strzelanek z elementami PvP i PvE.

Reklama

Teraz po dosyć długich oczekiwaniach deweloperzy opublikowali oficjalny zwiastun nadchodzącego patcha 0.13. Na ponad dwuminutowym filmie otrzymaliśmy pogląd na nową mapę "Streets of Tarkov", która będzie już dziewiątą planszą, jaka doczeka się swojej premiery w grze. Już teraz społeczność gry wieści, że jest to najambitniejsza jak dotąd mapa.

Oprócz samej mapy, do dyspozycji graczy w nowej aktualizacji oddane zostaną także bronie takie jak: Steyr AUG, Rewolwer Ash czy pistolet maszynowy SR2MP. Ponadto twórcy pokusili się o dodanie wielu nowości i dodatków. Świeża zawartość, jak to w świecie Tarkova bywa, odkrywana będzie zapewne w kolejnych rozgrywkach i raidach uskutecznianych przez graczy.

Ostatnia aktualizacja w grze pojawiła się w czerwcu 2022 roku. Wówczas otrzymaliśmy poprawki znanych błędów, kilka nowych broni w arsenale i rozszerzony tryb współpracy. Już teraz można śmiało przypuszczać, że nadchodzący patch 0.13 może być tym największym w historii istnienia Escape from Tarkov.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ​Escape from Tarkov | FPS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy