​Epic Games Store. Symulator koszenia trawy za darmo w popularnym sklepie

Czwartki z Epic Games to już święto. 21 lipca na platformie odbierzecie za darmo grę "Tannenberg" oraz pakiet dodatków do "Shop Titans". Z kolei już 28 lipca sklep zafunduje nam całkowicie bezpłatnie Lawn Mowing Simulator, czyli popularny symulator koszenia trawy.

Dodatki do "Shop Titans" oraz "Tannenberg" w Epic Games Store od 21 do 28 lipca

Tannenberg to gra, która swój debiut zaliczyła w 2019 roku. Wojenna produkcja przeniesie nas na front wschodni. To tutaj rozegrają się batalie przeznaczone nawet dla 64 graczy. Tytuł jest w pewnym sensie rozszerzeniem "Verduna". Dzieło od Blackmill Games to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników strzelanych osadzonych w klimacie wojennym.

W tym tygodniu Epic uraczy jeszcze wszystkich graczy Shop Titans. Macie dokładnie tydzień na przypisanie do swojej biblioteki ekskluzywnego pakietu prezentów do wspomnianej produkcji, w której wcielamy się w sklepikarza.

Reklama

"Lawn Mowing Simulator" w Epic Games Store od 28 lipca do 4 sierpnia

W ostatni tydzień lipca na Epic Games Store pojawi się do odebrania całkowicie za darmo Lawn Mowing Simulator. Jeśli jeszcze nie macie dość letnich, wakacyjnych porządków, to pora przystąpić do... koszenia trawy w popularnym symulatorze!

Gra zadebiutowała na rynku w sierpniu ubiegłego roku z inicjatywy Skyhook Games. Tytuł doceniony został za ciekawą grafikę, pozwalającą poczuć się jak na prawdziwej wsi, dostępność sprzętu prawdziwych, występujących w życiu realnym firm oraz realistyczne odzwierciedlenie koszenia trawy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games Store
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy