Reklama

​Epic Games Store. Kolejne gry do pobrania całkowicie za darmo

Epic Games nie zamierza zwalniać tempa, o czym uświadamia nas po raz kolejny. Już od 30 czerwca do 7 lipca odbierzemy ze sklepu całkowicie za darmo aż trzy interesujące gry. Z kolei od 7 lipca na platformie czekać będą na nas dwie produkcje: "Ancient Enemy" i "Killing Floor 2".

"Geneforge 1 - Mutagen", "Iratus: Lord of the Dead" oraz "Hood: Outlaws & Legends" w Epic Games Store od 30 czerwca do 7 lipca

Wejście w nowy miesiąc wraz ze sklepem Epic jest iście imponujące. Gracze otrzymują bowiem za darmo aż trzy produkcje. "Geneforge 1 - Mutagen" to ciekawy RPG osadzony w klimacie fantasy, który cechuje się dużą regrywalnością, swobodą i intrygującą opowieścią.

Drugi tytuł - "Iratus: Lord of the Dead" również wpisuje się w konwencje RPG-owych klimatów. Tutaj jednak doświadczymy wiele elementów znanych z produkcji rodem Roguelike. Rozgrywka opiera się na wcieleniu się w Iratusa - nekromantę, który odzyskał wolność po długich latach niewoli.

Reklama

"Hood: Outlaws & Legends" to z kolei gra akcji, w której świat zaprojektowany przez deweloperów z Sumo Digital obserwować będziemy z perspektywy trzeciej osoby. Wątek fabularny traktuje o banitach, którzy działając potajemnie, będą musieli wykradać skarby. Wszystko to okraszone jest intensywnymi walkami i brutalnymi pojedynkami.

"Ancient Enemy" i "Killing Floor 2" w Epic Games Store od 7 do 14 lipca

Już od 7 lipca Epic Games Store udostępni wszystkim graczom, kolejne dwie darmowe gry. Jedno z dzieł to "Ancient Enemy" - strategiczna karcianka w klimatach RPG, w której podejmiemy wyzwanie walki z siłami zła. Wszystko to rozegra się w formie szeregów zaklęć i umiejętności, którymi będziemy dysponować.

Druga gra to "Killing Floor 2" - wysoko oceniana produkcja, w której gracze udają się do kontynentalnej Europy opanowanej przez zabójcze klony zwane Zedami. Tytuł oferuje tryb kooperacyjny dla sześciu graczy oraz tryb likwidowania Zedów oparty również na współpracy (dla maksymalnie aż 12 graczy).

"Killing Floor 2" zgromadził wiele pozytywnych recenzji ze strony krytyków i społeczności graczy. Dzieło wydane w 2016 roku otrzymało w serwisie Metacritic oceny nas poziomie 7,3/10 (gracze) oraz 75/100 (krytycy).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy