​Epic Games Store. Kolejne gry do odebrania za darmo w popularnym sklepie

W ostatnim czasie Epic Games rozpieszcza wszystkich, udostępniając co czwartek aż dwie darmowe gry. Tym razem od 21 do 28 lipca do odebrania za darmo w sklepie będzie: "Shop Titans" oraz "Tannenberg".

"Wonder Boy: The Dragon’s Trap" w Epic Games Store od 14 do 21 lipca

Przypomnijmy, że od czwartku 14 lipca w serwisie możecie jeszcze przypisać do swojej biblioteki "Wonder Boy The Dragons Trap". Należy się jednak pospieszyć, bo na tę czynność Epic wyznaczył nam tylko tydzień.

Sam tytuł to remake wydanego w 1989 roku "Wonder Boy III: The Dragon’s Trap". Dzieło udostępnione teraz na Epic Games to przygodowa gra akcji nasycona eksploracją a ciekawej, rysunkowej oprawie graficznej i klimatycznej ścieżce dźwiękowej.

Rozgrywka opiera się na przemierzaniu rozległych miejsc, które wypełnione są przeróżnymi zagrożeniami i potworami, które staną nam na drodze.

Reklama

"Shop Titans" oraz "Tannenberg" w Epic Games Store od 21 do 28 lipca

Z kolei już 21 lipca Epic Games zaserwuje graczom aż dwa tytuły za darmo. Pierwszy z nich, czyli "Shop Titans" pozwoli nam wcielić się w sklepikarza handlującego rozmaitymi przedmiotami, jakie uda się wytworzyć. Nie będzie to jednak proste zadanie, bowiem będziemy musieli udać się do podziemi, by rozprawić się z czyhającymi tam potworami. W symulatora sklepikarza zagramy w trybie solowym, jak i wieloosobowym.

Drugie dzieło, które za darmo odbierzemy na platformie Epic Games to "Tannenberg". Gra zadebiutowała na rynku w 2019 roku i stworzona została przez studio Blackmill Games, które odpowiada również za produkcję "Verduna" - gry w podobnym klimacie.

"Tannenberg" to wojenna gra, która przenosi nas na front wschodni, gdzie uświadczymy wojennych batalii, przeznaczonych dla nawet 64 graczy. Taktyczny FPS zasłynął z realizmu i dosyć wiernego oddania klimatu ducha walki. Z całą pewnością tytuł powinien wpasować się w gusta miłośników strzelanek.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games Store | Tannenberg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy