​Epic Games Store. Kolejne dwie gry do pobrania za darmo. Co tym razem?

Niedawno zakończył się grudniowy festiwal organizowany przez Epic Games, podczas którego popularny sklep rozdał swoim użytkownikom kilkanaście gier za darmo. Nie oznacza to jednak, że jest to koniec rozdawnictwa - możecie już pobierać kolejne darmowe gry.

Shadow Tactics - Aiko’s Choice i Kerbal Space Program za darmo w Epic Games od 5 do 12 stycznia

Już od 5 stycznia Epic Games serwuje nam dwie kolejne gry. Pierwsza, to samodzielny dodatek Aiko’s Choice do taktycznej skradanki Shadow Tactics: Blades of the Shogun, której akcja rozgrywa się w 17. wiecznej Japonii. Rozszerzenie udostępnione za darmo skupia się na jednej z głównych bohaterek, która w produkcji dała się poznać jako specjalistka od kamuflażu i zwodzenia wroga.

Drugi darmowy tytuł to Kerbal Space Program. Gra powstała w 2015 roku z inicjatywy producenta Squad. Jest to symulator kosmosu, w którym przejmujemy dowództwo nad programem kosmicznym obcej rasy i tworzymy funkcjonalny latający statek.

Reklama

Gra oferuje nam trzy tryby: naukowy (pozwalający na przeprowadzanie rozmaitych eksperymentów), kariery (fabularny, w którym odpowiadać będziemy za finansowanie, budowę, modernizacje i strategie programu kosmicznego) oraz sandboxowy (pozwalający wyzwolić wszelkie pokłady kreatywności i skonstruować dowolny statek z wszystkich dostępnych części i technologii w grze).

First Class Trouble za darmo w Epic Games od 12 do 19 stycznia

Już od czwartku 12 stycznia w serwisie Epic Games odbierzecie za darmo First Class Trouble, wieloosobową grę towarzyską, której rozgrywka oparta została jednocześnie o współpracę, jak również o rywalizację.

Graczom przyjdzie wcielić się w pasażerów statku MSK Alithea. C.A.I.N., którzy dązą do tego, by poprzez odpowiednią komunikację i realizację ściśle określonych celów - przetrwać. Zadanie to nie będzie należeć do najłatwiejszych - nigdy nie wiadomo który z graczy okaże się zabójczym androidem podszywającym się pod człowieka.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: darmowe gry | Epic Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy