Reklama

​Epic Games Store. Kolejne darmowe gry do odebrania w popularnym sklepie

Kolejny tydzień i kolejne gry udostępniane za darmo w sklepie Epic Games. Tym razem w serwisie możecie już odebrać dwa tytuły: Fort Triumph oraz RPG in a BOX. Z kolei w przyszłym tygodniu sklep zaserwuje wszystkim również dwie produkcje, a będą nimi: Wildact Gun Machine oraz Saints Row IV: Re-Elected.

"Fort Triumph" i "RPG in a BOX" w Epic Games Store od 1 do 8 grudnia

Fort Triumph to turowa gra taktyczna osadzona w świecie fantasy, w której znajdziemy inspiracje takimi tytułami jak X-COM czy Heroes of Might & Magic. Rozgrywka opiera się na działaniu strategicznym - na co składa się rozwój bohaterów i ich umiejętności, wykorzystywanie otoczenia zaimplementowanego przez twórców czy zbieranie przedmiotów, które przysłużą się w walce. Na pochwałę zasługuje proceduralnie generowany świat.

RPG in a BOX to narzędzie, które swój debiut zaliczyło w tym roku. Dzięki temu oprogramowaniu możemy tworzyć swoje własne gry. Zaawansowany silnik pozwoli na personalizację wielu elementów, a sam proces twórczy powinien trafić zarówno do początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych deweloperów.

Reklama

"Wildcat Gun Machine" i "Saints Row IV: Re-Elected" w Epic Games Store od 8 do 15 grudnia

Już 8 grudnia do swoich bibliotek w Epic Games przypiszecie Wildcat Gun Machine, czyli dungeon crawler, w którym podejmiecie walkę z hordami odrażających bestii. W tej walce nie będziecie jednak odosobnieni, bowiem twórcy przygotowali szeroki arsenał broni pozwalających przechylić szalę zwycięstwa na waszą korzyść.

Drugi darmowy tytuł, jaki zagości w sklepie to Saints Row IV: Re-Elected, czyli dzieło wyprodukowane przez Volition Inc i jednocześnie czwarta odsłona popularnej serii Saints Row. Oczywiście jak przystało na tę markę, nie zabraknie absurdalnego, niekiedy czarnego humoru. Gra zawiera aż 25 pakietów DLC.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games Store | darmowe gry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy