Reklama

​Epic Games Store. Kolejne darmowe gry do odebrania w popularnym sklepie

Festiwal rozdawnictwa z Epic Games trwa w najlepsze. Od 7 lipca wszyscy gracze mogą za darmo pobrać dwa tytuły: "Ancient Enemy" oraz "Killing Floor 2". Z kolei już 14 lipca na platformie pojawi się do odebrania całkowicie bezpłatnie "Wonder Boy: The Dragon’s Trap".

"Ancient Enemy" i "Killing Floor 2" w Epic Games Store od 7 do 14 lipca

"Ancient Enemy" to dzieło osadzone w klimacie RPG, w którym głównym celem będzie przeciwstawianie się siłom zła. Zaklęcia, umiejętności i zdolności specjalne pozwolą nam na strategiczne i nacechowane taktyką potyczki, a wszystko to odbywać się będzie w walkach turowych przy użyciu kart.

Drugi tytuł do odebrania to "Killing Floor 2". Gra wydana w 2016 roku otrzymała naprawdę dobre oceny od krytyków i samej społeczności graczy. Akcja dzieje się w kontynentalnej Europie, która zawładnięta została przez zabójcze klony zwane Zedami. Gra posiada tryb kooperacyjny dla sześciu graczy oraz inny tryb wspólnego likwidowania Zedów, który przewiduje aż 12 uczestników. "Killing Floor 2" stanowi więc idealną propozycję dla wszystkich miłośników wspólnej, kooperacyjnej rozgrywki.

Reklama

"Wonder Boy: The Dragon’s Trap" w Epic Games Store od 14 do 21 lipca

W kolejny czwartek już 14 lipca od godz. 17:00 w serwisie Epic pojawi się kolejna ciekawa gra udostępniona za darmo. Oczywiście jak w przypadku innych produkcji wszyscy użytkownicy platformy będą mieli równy tydzień na jej pobranie.

"Wonder Boy: The Dragon’s Trap" to remake wydanej w 1989 roku gry "Wonder Boy III: The Dragon’s Trap". Odświeżone dzieło zadebiutowało w 2017 roku we współpracy Lizardcube z Dotemu.

Wonder Boy zaoferuje graczom niezwykłą dawkę eksploracji, przygody i akcji. Sama produkcja osadzona jest w niezwykle klimatycznej rysunkowej scenerii z ręcznie rysowanymi animacjami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy