Epic Games Store. Kolejne ciekawe gry do odebrania za darmo w popularnym sklepie

Jak co czwartek Epic Games udostępnia w swoim sklepie darmowe gry. Od 5 maja odbierzecie kultową grę planszową "Terraforming Mars" w cyfrowym wydaniu. Dokładnie tydzień później (12 maja) w serwisie pojawią się do pobrania dwie propozycje do odebrania bezpłatnie - "Jotun: Edycja Valhalla" oraz "Prey".

"Terraforming Mars" to spory ukłon ze strony Epic w kierunku fanów gier planszowych. Tytuł ten w swoim oryginalnym wydaniu zajmuje wysoką piątą lokatę w rankingu gier planszowych renomowanego portalu BoardGameGeek.

Terraformacja Marsa idealnie powinna wpasować się w gusta miłośników strategicznych i dosyć wymagających gier. Cyfrowa wersja, którą możecie odbierać teraz w sklepie zadebiutowała na rynku w 2018 roku z inicjatywy Asmodee Digital. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana planszówek, który nie miał jeszcze okazji wypróbować tego dzieła.

Reklama

"Jotun: Edycja Valhalla" do odebrania za darmo od: 12 maja (czwartek) - godzina 17:00

Jotun to gra, która na rynku pojawiła się w 2015 roku (pierwotnie na platformie PC). Za produkcję i wydanie odpowiedzialne jest studio Thunder Lotus Games. Gracz wcieli się w wojowniczkę o imieniu Thora, która przemierzając krainy, będzie musiała stawiać czoła wszelkim napotykanym przeciwnościom i dopiero gdy sprosta zadaniom, to będzie mogła przekroczyć wrota Valhalli.

Jotun silnie nawiązuje do mitologii nordyckiej, a sama gra utrzymana jest w niezwykle barwnej szacie graficznej w trybie dwuwymiarowym.

"Prey" do odebrania za darmo od: 12 maja (czwartek) - godzina 17:00

Druga produkcja, która zagości w popularnym sklepie i będzie do odebrania całkowicie za darmo to "Prey" - tytuł powstały w 2017 roku i wydany przez studio Bethesda.

"Prey" jest strzelanką pierwszoosobową, w której fabuła traktuje o naukowcu pracującym dla pewnej korporacji zajmującej się ulepszaniem ludzkiej rasy. Firma pragnie połączyć DNA ludzi z Mimami - kosmitami o zdolnościach nadprzyrodzonych.

Dzieło otrzymało fantastyczne opinie od krytyków (średnio 82/100) oraz społeczności graczy (8,2/10 przy ponad 1400 notach) według serwisu Metacritic.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy