​Epic Games Store. Kolejne ciekawe gry do odebrania za darmo. Co tym razem?

Epic Games kontynuuje rytuał rozdawnictwa gier całkowicie za darmo. Od 6 października odbierzecie bezpłatnie dwie produkcje: Rising Hell oraz Slain: Back From Hell. Dokładnie tydzień później właściciele portalu zaserwują jeden tytuł: ToeJam & Earl: Back in the Groove.

"Rising Hell" oraz "Slain: Back From Hell" w Epic Games Store od 6 do 13 października

Pierwszy tytuł udostępniony przez Epic to Rising Hell, platformówka osadzona w klimacie rogue-lite, wyróżniająca się dodatkowo pionową konstrukcją planszy. Rozgrywka nasycona jest dużą dawką dynamizmu, a towarzyszy temu mocne heavymetalowe brzmienie.

Na uwagę zasługuje również pikselowa, niebanalna oprawa graficzna. Gra charakteryzuje się dosyć ciężkim, mrocznym, piekielnym wręcz klimatem - eksplorujemy bowiem tajemniczy świat wypełniony hordami spragnionych krwi demonów, by finalnie wydostać się z piekła opanowanego przez chaos.

Reklama

Druga darmowa gra to Slain: Back From Hell. W tytule wcielimy się w Bathoryna, bohatera, który został skazany na zagładę w gotyckim świecie. Przed nim arcytrudne zadanie wyzwolenia sześciu przeklętych królestw. W tej produkcji również uświadczymy pełną adrenaliny dynamiczną rozgrywkę. Slain to typowy klasyczny slasher w dwuwymiarowej oprawie graficznej.

"ToeJam & Earl: Back in the Groove" oraz w Epic Games Store od 13 do 20 października

Już 13 października Epic Games uraczy wszystkich użytkowników kolejną interesującą grą przygodową. ToeJam & Earl: Back in the Groove to kontynuacja kultowej serii opowiadająca o losach dwóch tytułowych kosmitów.

Gra zadebiutowała na rynku w 2019 roku i pojawiła się na platformach: PC, PS4, Nintendo Switch oraz Xbox One. Dzieło wyróżnia się klimatyczną, bajkową oprawą graficzną i sporą dawką absurdalnego niekiedy humoru. W ToeJam & Earl zagracie w trybach: jednoosobowym, sieciowym i kooperacyjnym.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy