​Epic Games Store. Kolejna gra do odebrania za darmo w popularnym sklepie

Epic Games nie zamierza się zatrzymywać. Już teraz w sklepie odbierzecie za darmo "Supraland" - ciekawą grę przygodową o nietypowej oprawie graficznej. Z kolei 23 czerwca Epic rozda bezpłatnie dwa tytuły: planszowe cyfrowe wydanie "Gry o Tron" oraz "Car Mechanic Simulator 2018".

"Supraland" za darmo w Epic Games Store od 16 do 23 czerwca

"Supraland" zgodnie z zapowiedziami zagości w sklepie Epic już od czwartku 16 czerwca. Tytuł ten bazuje na eksploracji świata, zdobywaniu umiejętności i rozwiązywaniu łamigłówek oraz zagadek, które przygotowali dla wszystkich graczy producenci z Supra Games.

A w produkcji wcielimy się w plastelinowego stworka, który będzie napotykał na swojej drodze sporo niebezpieczeństw. Sama gra wyróżnia się ciekawą oprawą wizualną i dosyć innowacyjnymi mechanikami. Producenci zapowiadali, że czas przejścia gry powinien nie zająć więcej niż 25 godzin.

Reklama

"Gra o Tron" (planszowa gra cyfrowa) oraz "Car Mechanic Simulator 2018" w Epic Games Store od 23 do 30 czerwca

Przyszły tydzień przyniesie z kolei aż dwa podarunki od Epic Games. Na popularnej platformie z grami zupełnie bezpłatnie przypiszemy do swojej biblioteki planszową adaptację kultowego serialu "Gra o Tron". Drugi z tytułów - "Car Mechanic Simulator 2018" pozwoli nam bliżej poznać obowiązki mechanika samochodowego.

Obie te propozycje trafiają w zupełnie odmienne gusta, ale jako że dostaniemy aż dwie darmowe gry - absolutnie nie ma tutaj powodów do narzekania.

Czy mamy tutaj miłośników jednego z najbardziej hitowych i kasowych seriali wszechczasów, czyli popularnej "Gry o Tron"? Majsterkowiczów i zwolenników motoryzacji również zabraknąć nie powinno.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games | darmowe | Gra o tron
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy