Reklama

​Epic Games Store. Kolejna darmowa gra do odebrania w sklepie

Już od czwartku 11 sierpnia z Epic Games odbierzecie całkowicie za darmo "Cook, Serve, Delicious! 3?!". Z kolei dokładnie tydzień później do swoich bibliotek przypiszecie bezpłatnie pakiet zawartości "Bumbokser" do gry Rumbleverse.

"Cook, Serve, Delicious! 3?!" w Epic Games Store od 11 do 18 sierpnia

Tytuł zadebiutował na rynku w 2020 roku i dobrze oceniony został przez krytyków. Cook, Serve, Delicious 3 to jak wskazuje sama nazwa, trzecia odsłona popularnej gry zręcznościowej, której akcja osadzona jest w przesiąkniętej wojną Ameryce w roku 2042.

Rozgrywka opiera się prowadzeniu gastronomicznego biznesu, a co za tym idzie gotowaniu przeróżnych potraw. Do tego celu niezbędny będzie refleks, zręczność i znajomość mechanik gry. Sam tytuł - o czym informują producenci - potrafi jednocześnie stresować, jak i relaksować. To drugie to zasługa nowego trybu zaimplementowanego w trzeciej części - Chill Mode.

Reklama

Cook, Serve, Delicious 3 oferuje rozgrywkę solową oraz w trybie kooperacji. Produkcja wyróżnia się klimatyczną ścieżką dźwiękową i kreskówkową oprawą wizualną, która wpasowuje się w konwencje tej gry.

Paczka zawartości "Bumbokser" do gry Rumbleverse w Epic Games Store od 18 do 25 sierpnia

11 sierpnia swoją premierę będzie miała kolejna wieloosobowa bijatyka o tytule "Rumbleverse". Dzieło powstaje z inicjatywy studia Iron Galaxy. Za wydanie gry odpowiedzialne jest z kolei Epic Games.

Tym samym w sklepie Epic od 18 sierpnia odbierzecie za darmo paczkę "Bumbokser", która urozmaici waszą rozgrywkę w Rumbleverse. W jej skład wchodzi:

  • Wyjątkowy zestaw Boombokser (kask bokserski, rękawice, tank, spodenki, buty)
  • Ekskluzywne tło i ramka karty
  • 120 minut wzmocnienia rozgrywki "Sława"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy