Reklama

​Epic Games Store. Kolejna darmowa gra do odebrania w popularnym sklepie

Festiwal rozdawnictwa ze sklepem Epic Games trwa w najlepsze. Już teraz całkowicie za darmo odebrać możecie "Unrailed!". Z kolei od 11 sierpnia do swoich bibliotek zupełnie bez opłat dodacie "Cook, Serve, Delicious! 3?!".

"Unrailed!" w Epic Games Store od 4 do 11 sierpnia

Dokładnie tydzień macie na odebranie Unrailed!, które w Epic Games gości już od 4 sierpnia. Tytuł ten powstał z inicjatywy niezależnego studia Indoor Astronaut i na rynku ukazał się w 2020 roku.

Unrailed! opiera się na wieloosobowej rozgrywce mocno nastawionej na kooperacji w trybie współdzielonego ekranu bądź łącząc się z innymi przez Internet. Wraz z kompanami budować będziecie trakcje kolejowe, a wszystko to odbywać się będzie w świecie proceduralnie generowanych map.

Budowanie będzie możliwe dopiero wtedy, gdy wcześniej uda nam się zgromadzić odpowiednią ilość niezbędnych surowców. Współpraca musi być biegła, zręczna i skoordynowana, by wszystko przebiegło po naszej myśli. Z całą pewnością Unrailed! to ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników gier kooperacyjnych.

Reklama

"Cook, Serve, Delicious! 3?!" w Epic Games Store od 11 do 18 sierpnia

Z kolei już w czwartek 11 sierpnia do swoich bibliotek Epic Games dodacie za darmo kolejny ciekawy tytuł. c ukazało się w 2020 roku i zebrało całkiem sporo pozytywnych recenzji i ocen. Jednocześnie warto wspomnieć, że jest to trzecia odsłona popularnej zręcznościowej serii o tym tytule.

Akcja gry osadzona jest w radykalnie zmienionej, rozdartej wojną Ameryce w roku 2042. Naszym zadaniem jest gotowanie setek potraw. Rozgrywka gwarantuje szybkie tempo akcji i dodatkowe, nowe tryby względem swoich poprzednich części.

Cook, Serve, Delicious! 3?! umożliwia zabawę w trybie jednoosobowym (solo) oraz w trybie współpracy. Tytuł oferuje ciekawą oprawę graficzną i pasującą do całej konwencji ścieżkę dźwiękową. Propozycja idealna dla entuzjastów gier zręcznościowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy