Reklama

​Epic Games Store. Kolejna darmowa gra do odebrania w popularnym sklepie

Do 4 sierpnia w sklepie Epic Games Store odbierzecie całkowicie za darmo "Lawn Mowing Simulator" czyli najbardziej realistyczny na rynku symulator koszenia trawy. Z kolei tego samego dnia od godziny 17:00 za darmo do swojej biblioteki Epic dodacie "Unrailed!" - wieloosobową grę kooperacyjną, która polega na budowaniu sieci kolejowej.

"Lawn Mowing Simulator" w Epic Games Store od 28 lipca do 4 sierpnia

Sama końcówka lipca zapowiada się wybornie ze sklepem Epic. 28 lipca odbierzecie ciekawy symulator koszenia trawy. Produkcja wyszła na rynek w sierpniu 2021 roku z inicjatywy Skyhook Games.

W "Lawn Mowing Simulator" wcielimy się specjalistę w koszeniu trawy, który w tym obszarze będzie budował swoje biznesowe imperium. Kolorowa oprawa graficzna, tryb perspektywy trzeciej osoby i klimat wyjęty niczym z prawdziwej wsi to cechy, które wyróżniają tę produkcję.

Reklama

Dodatkowo deweloperzy oferują nam dostępność sprzętu prawdziwych, występujących w realnym życiu producentów kosiarek, przez co immersja i realizm zapewniony został na odpowiednim poziomie.

"Unrailed!" w Epic Games Store od 4 do 11 sierpnia

Z kolei od 4 sierpnia (jak zwykle czwartek) Epic za darmo zaserwuje nam kolejną ciekawą grę o nieco tajemniczym tytule "Unrailed!". Tym razem jest to tytuł wieloosobowy, nastawiony na kooperacje, w którym wraz ze znajomymi budować będziemy trakcje kolejowe w proceduralnie generowanych światach.

By to uczynić, będziemy musieli uprzednio zebrać odpowiednie surowce. Sam proces jest jeszcze bardziej skomplikowany, ponieważ sukces uzależniony zostanie od zręczności, współpracy i koordynacji całego zespołu projektowego.

Gra stworzona została w 2020 roku przez niezależne studio Indoor Astronaut. W tytuł zagracie na współdzielonym ekranie lub łącząc się z innymi przez Internet w trybie wieloosobowym.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy