​Epic Games rozdaje kolejne dwie gry za darmo. Spieszcie się i zgarniajcie!

Epic Games nie zatrzymuje się w swoim cotygodniowym rozdawnictwie gier. Od czwartku 12 stycznia w serwisie możecie bezpłatnie odebrać dwie produkcje: Divine Knockout oraz First Class Trouble. Na przyszły tydzień zapowiedziano... również dwa darmowe dzieła!

Divine Knockout oraz First Class Trouble za darmo w Epic Games od 12 do 19 stycznia

Divine Knockout to dosyć świeży tytuł, bowiem gra zadebiutowała na rynku 6 grudnia ubiegłego roku z inicjatywy Red Beard Games pod wydawnictwem Hi-Rez Studios. Jest to sieciowa platformowa bijatyka, w której świat obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.

Gracz wciela się w potężną mityczną postać i rywalizuje z innymi na specjalnie przygotowanych do tego typu starć arenach. W produkcji udostępniono szereg postaci - grać możemy m.in. Królem Arturem czy Herkulesem. Do dyspozycji mamy kilka trybów w tym główny, opierający się na walkach 3 vs 3, a także Knockout lub King of the Hill.

Reklama

Do gry regularnie trafiają nowe mapy, elementy kosmetyczne, a także bohaterowie, którymi możemy rywalizować. Warto dodać na końcu, że Divine Knockout oferuje tylko i wyłącznie tryb multiplayer.

First Class Trouble to drugi darmowy tytuł w Epic Games, który odbierzecie w serwisie od 12 do 19 stycznia. Tytuł jest swoistą grą towarzyską również opartą o tryb wielosoobowy, z nastawieniem na jednocześnie... współpracę oraz rywalizację.

Graczom przyjdzie wcielić się w pasażerów statku MSK Alithea. C.A.I.N. Ich celem jest odpowiednia komunikacja i realizacja określonych, wyznaczonych zadań. Jest to warunek przetrwania na rzeczonym statku. Warto jednak mieć na względzie fakt, że próbować poknuć szyki będą chcieli nam inni gracze w postaci zabójczych androidów podszywających się pod człowieka.

Na przyszły tydzień Epic Games zapowiedział kolejne dwie darmowe gry:

  • Gamedec
  • Epistory - Typing Chronicles
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: darmowe gry | Epic Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama