​Epic Games rozdaje dwa prezenty. Gry możecie pobrać za darmo już teraz!

Końcówka marca zapowiada się niezwykle ciekawie z Epic Games. Popularny sklep rozdaje aż dwie darmowe gry, a na ich odebranie i przypisanie do biblioteki macie dokładnie tydzień. Co to za produkcje?

The Silent Age za darmo w Epic Games od 30 marca do 6 kwietnia

Pierwszy tytuł to The Silent Age, gra wydana pierwotnie na urządzenia mobilne z Androidem oraz iOS’em. Rozgrywka jest nastawiona na wiele przygód, a sama fabuła tej gry osadzona jest w klimacie postapokaliptycznym.

W grze wcielimy się w postać Joe, woźnego, który przy wykorzystaniu wehikułu czasu ma szansę ocalić ludzkość przed zagładą. Akcja rozgrywa się w 1972 roku, a przed graczami wiele zagadek do rozwiązania i tajemnic do rozwikłania. The Silent Age opiera się w dużej mierze na popularnej w grach mobilnych mechanice point-and-click.

Reklama

Darmowy tytuł od Epic Games oparty jest o prostą, lecz klimatyczną oprawę graficzną, intuicyjny interfejs i co najważniejsze - 10 rozdziałów wyróżniających się innymi lokacjami, misjami i postaciami.

Tunche za darmo w Epic Games od 30 marca do 6 kwietnia

Tunche to druga darmowa gra, którą przypiszecie do waszego konta. Jest to klimatyczna, ręcznie rysowana bijatyka z elementami roguelike i dynamiczną akcją. Twórcy do dyspozycji graczy oddali 5 unikalnych postaci, które mogą ponownie przywrócić pokój w wypełnionej chaosem amazońskiej puszczy. Każdy bohater wyróżnia się zupełnie innym stylem gry.

Warto dodać, że Tunche oferuje rozgrywkę solową lub w kooperacji przeznaczonej dla maksymalnie czterech osób. Dwuwymiarowa grafika bogata jest w mnogą liczbę szczegółów, które sprawiają, że faktycznie możemy poczuć się tak, jakbyśmy przebywali w bardzo dzikiej krainie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama