Epic Games rozda prawdziwy hit od polskiego studia. Nie możecie go przegapić!

Epic Games przygotowało prawdziwą bombę. Dokładnie 6 kwietnia w popularnym sklepie pobierzecie Dying Light w wersji Enhanced Edition, wysoko ocenianą uznaną grę w klimacie zombie stworzoną przez polskie studio Techland.

Techland słynie z kilku wyśmienitych produkcji gamingowych. W portfolio wrocławskiego studia znajdziemy takie tytuły jak Call of Juarez, Dead Island czy Dying Light. Według wielu to właśnie to ostatnie dzieło można zaliczyć do wąskiego grona kultowych już gier. Co więcej, produkcję te pobierzecie za darmo w Epic Games już za kilka dni.

Dying Light to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników gier osadzonych w klimacie postapokaliptycznym. Premiera tej produkcji miała miejsce w 2015 roku. Niemal od razu dzieło przypadło do gustu szerokiej społeczności graczy. Jakiś czas temu Techland wspomniał o tym, że gra sprzedała się łącznie w liczbie ponad 30 mln kopii.

Reklama

Epic Games udostępni za darmo Dying Light w wersji Enhanced Edition, co oznacza, że otrzymamy dostęp do dużego rozszerzenia The Following wprowadzającego nowe tereny i pojazdy, jak również przepustkę do wieloosobowych trybów Be the Zombie oraz The Bozak Horde, a także szereg dodatkowych misji i ekskluzywnych zestawów przedmiotów.

Cenioną produkcję z otwartym światem od polskiego studia pobierzecie za darmo już 6 kwietnia od godziny 17:00. Nie warto zwlekać, bowiem na przypisanie tej gry do waszej biblioteki macie równy tydzień. Dying Light: Enhanced Edition to największa gamingowa produkcja rozdawana za darmo przez Epic Games w ostatnich miesiącach obok Death Stranding.

Za tytuł w normalnej regularnej cenie trzeba zapłacić 89,99 zł. Pomimo że jest to już ośmioletnia gra, która dodatkowo doczekała się kontynuacji, nadal cieszy się ona dużą popularnością.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games | Dying Light
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy