Epic Games i kolejne prezenty dla graczy - klimatyczny RPG i hit postapo

Festiwal rozdawnictwa na Epic Games trwa. Jak co czwartek, popularny sklep rozdaje darmowe gry. Tym razem do swoich bibliotek możecie przypisać dwa dzieła: EARTHLOCK oraz Surviving the Aftermath. Warto się pospieszyć, bowiem oferta obowiązuje tylko do 23 listopada.

EARTHLOCK

To produkcja z gatunku RPG, która swój debiut na PC zaliczyła w 2016 roku. W grze tej znajdziemy wiele motywów przygodowych inspirowanych klasykami RPG 3D z końcówki lat 90. "Wyrusz w podróż, aby ocalić piękny świat Umbra, surową planetę, która przestała się obracać tysiące cykli temu. To, co zaczęło się jako misja ratowania wuja Amona ze szponów starożytnego kultu, wkrótce przeradza się w przygodę, która przygotowywała się przez wieki" - czytamy w opisie tytułu.

Fabularnie w grze wcielimy się w poszukiwacza skarbów o imieniu Amon, przed którym staje szereg wyzwań i zadań do zrealizowania. EARTHLOCK wyróżnia się bajkową, klimatyczną oprawą graficzną. Pojedynki tej grze toczone są w ciekawie zaprojektowanym trybie turowym, w którym to wykazać trzeba się sporą dawką umiejętności taktycznych.

Reklama

Surviving the Aftermath

Druga gra do odebrania w tym tygodniu to Surviving the Aftermath, bezpośredni sequel wydanego kilka lat temu Surviving Mars. Tytuł, który możecie teraz zgarnąć, powstał w 2021 roku z inicjatywy Iceflake Studios pod wydawnictwem Paradox Interactive.

Gra to nic innego jak strategiczny z elementami ekonomii city builder. Akcja produkcji osadzona jest w postapokaliptycznej przyszłości. Twórcy do dyspozycji graczy oddali możliwość wznoszenia budowli, które pozwolą nam przetrwać, werbowanie 80 zróżnicowanych specjalistów oraz eksplorację proceduralnie generowanego świata.

a w przyszłym tygodniu...

...odbierzecie klimatyczną grę o tematyce kosmosu - Deliver Us Mars, kontynuację hitowego Deliver Us Moon. Tytuł odbierzecie już od 23 listopada 2023 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: darmowe gry | Epic Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy