​Deliver Us Mars. Nadciąga klimatyczna gra science fiction o tematyce kosmosu

Deliver Us Mars jest już coraz bliżej swojej premiery. Producenci z KeokeN Interactive zaprezentowali światu kolejny trailer z nadchodzącego tytułu. Czy produkcja spełni oczekiwania fanów serii?

Czym jest Deliver Us Mars?

To przygodowa gra utrzymana w konwencji science fiction, w której gracz podejmuje się wykonania niesamowicie ważnej i emocjonującej misji opierającej się na odzyskaniu skradzionych przez tajemniczą organizację statków kolonizacyjnych.

Warto już na wstępie zaznaczyć, że tytuł stanowi sequel do wydanej w 2019 roku gry Deliver Us The Moon, która jednocześnie otworzyła całą serię, jak również zdobyła całkiem spore grono fanów, o czym może świadczyć chociażby większość bardzo pozytywnych recenzji na Steamie.

Reklama

Akcja w Deliver Us Mars dzieje się dokładnie dziesięć lat po wydarzeniach, które rozegrały się w poprzedniej części. Tym razem czeka nas intrygująca podróż z Ziemi prosto na powierzchnię Marsa. Rozgrywka opiera się nie tylko na eksploracji tej planety, ale w dużej mierze na odkrywaniu licznych tajemnic, które kryją się niemal na każdym etapie naszej wędrówki.

Podobnie jak w pierwszej części, gracze będą mogli zbierać rozmaite przedmioty, a przy tym rozwiązywać zróżnicowane pod względem poziomu trudności łamigłówki. Nieco abstrakcyjna, a zarazem absorbująca fabuła dopełniona jest kapitalną i klimatyczną grafiką. Fundamentem Deliver Us Mars jest nowoczesny silnik Unreal Engine wraz ze swoimi wszystkimi możliwościami. Oprócz techniki motion capture otrzymamy oczywiście cienie i odbicia oparte o ray tracing.

Deliver Us Mars trafi na platformy PC, PlayStation 4, PlayStation 5, jak również na Xbox one oraz Xbox Series X/S. Za powstanie produkcji odpowiedzialni są ci sami twórcy, co w przypadku Deliver Us The Moon, czyli KeokeN Interactive. Dzieło pojawi się na rynku 2 lutego 2023 roku. Do tego czasu pozostaje nam delektowanie się imponującymi pod względem wizualnym zwiastunami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: science fiction
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy