​Electronic Arts tworzy nie jedną, a kilka gier z uniwersum Marvela?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów Marvela. Electronic Arts we współpracy z Marvel Games pracuje nie tylko nad Iron Manem, ale najprawdopodobniej nad jeszcze kilkoma innymi tytułami ze wspomnianego uniwersum.

Informacje takie wyczytać możemy z oficjalnego oświadczenia, które pojawiło się na stronie kanadyjskiego wydawcy. Wiemy, że Iron Man znajduje się dopiero w fazie przedprodukcyjnej, ale współpraca między markami nie zamknie się tylko i wyłącznie na tym jednym tytule.

Sam Iron Man ma być przygodową grą akcji opartą o tryb jednoosobowy. Deweloperzy obiecują, że tytuł silnie nawiąże do bogatej historii tego legendarnego superbohatera. Gra zawierać będzie oryginalną narrację, a przy tym przekaże złożoność i charyzmę Tony’ego Starka.

Reklama

Iron Man pierwszą grą, która powstanie we współpracy Electronic Arts i Marvel Games. Co dalej?

O Iron Manie nie wiemy tak naprawdę zbyt wiele szczegółów poza tymi, którymi podzielili się oficjalnymi drogami deweloperzy. Przybliżona data premiery również pozostaje na ten moment tajemnicą. Wydaje się mało prawdopodobne, by dzieło to zadebiutowało już w przyszłym roku.

Fani Marvela zapewne zadają sobie pytanie: co po Iron Manie? Ciężko jednak na nie odpowiedzieć jednoznacznie. Sporo spekuluje się o Thorze, często wspomina się również o Doktorze Strange. Obiektem dyskusji pozostaje także Deadpool i kilka innych znanych bohaterów. Pewne jest jednak to, że świat Marvela jest tak skomplikowany i rozległy, że bez wątpienia twórcy będą mieli jeszcze ogromne pole do popisu, manewru i wyzwolenia kolejnych pokładów kreatywności.

A Wy, jakiego bohatera z uniwersum Marvela ujrzelibyście w kolejnej grze wideo?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marvel | Iron Man | Electronic Arts
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy