Reklama

Marvel zapowiada nową grę z ulubionymi postaciami

​Marvel zapowiedział właśnie nową grę i zdradza listę bohaterów. Wśród nich Ironheart, America Chavez, Venom i nie tylko.

Najnowsza gra Marvela ma pochodzić od wydawcy Nuverse i dewelopera Second Dinner. Będzie to pierwszy tytuł w dorobku tego stosunkowo młodego studia. Nuverse jest wydawcą z Hongkongu i jest spółką zależną chińskiego międzynarodowego giganta technologicznego ByteDance, pełniąc funkcję oddziału firmy zajmującego się grami.

Dla porównania, Second Dinner to stosunkowo małe studio z południowej Kalifornii, składające się z deweloperów, których wcześniejsze doświadczenia obejmują Hearthstone, World of Warcraft i Halo. Firma ogłosiła, że współpracuje z Marvelem przy swojej pierwszej grze, gdy studio zostało założone w 2018 roku.

Reklama

Nowa gra od Marvela ukaże się na urządzeniach mobilnych?

Krótki zwiastun powstającej gry przedstawia cel shadingowy styl graficzny i pokazuje w akcji Ironheart, America Chavez i Venoma walczących z czymś, co wygląda, jak Doomboty. Na końcu krótkiego video pojawia się plansza, która zawiera coś, co wygląda na listę pozostałych postaci, które pojawią się w grze.

Biorąc pod uwagę styl graficzny i postacie, większość użytkowników Twittera, którzy skomentowali post, uważa, że ​gra będzie nową grą mobilną, która stanie obok tytułów takich jak Marvel Strike Force i Marvel Puzzle Quest. Nie byłoby zaskoczeniem, biorąc pod uwagę doświadczenia deweloperów z Kalifornii.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy