Reklama

Elden Ring wprowadza znaczącą zmianę do swojej mapy

Przy natłoku informacji o różnych nowych grach w ostatnich tygodniach o Elden Ringu mówi się dużo mniej. Nie oznacza to jednak, że FromSoftware przestało dopracowywać swoją produkcję, co dobrze pokazuje aktualizacja 1.05.

Elden Ring szturmem podbił Steama oraz konsole i przez tygodnie utrzymywał się na szczycie listy najpopularniejszych gier na PC. Jak to jednak zazwyczaj bywa z grami skupionymi głównie na single playerze, większość graczy wreszcie zapoznaje się z oferowaną zawartością i zaczyna interesować się nowymi premierami.

FromSoftware konsekwentnie znajduje jednak kolejne elementy swojej gry, które można ulepszyć. Na oficjalne serwery trafiają więc okazjonalnie większe lub mniejsze aktualizacje. Czasami deweloperzy decydowali się na balansowanie niektórych bossów lub broni, a innym razem po prostu pozbywali się kilku znalezionych przez graczy błędów.

Reklama

Nie inaczej jest w aktualizacji 1.05, którą możecie już pobierać na konsolach i PC. Oprócz kilku naprawionych błędów i delikatnego usprawnienia New Game Plus, FromSoftware wprowadziło kluczową zmianę na mapie gry.

Po pokonaniu Radahna gracze oglądają cutscenkę ze spadającym meteorem. Otwiera on Starfall CraterMistwoods, kluczowe miejsce dla progresu kampanii. Po aktualizacji 1.05 na Starfall Craterze pojawia się znacznik, który jednoznacznie pokazuje graczom, gdzie powinni udać się po pokonaniu Radahna.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy