Elden Ring Shadow of the Erdtree - premiera już w tym tygodniu

Premiera dodatku do Elden Ring zatytułowanego Shadow of the Erdtree nadchodzi wielkimi krokami. Rozszerzenie ukaże się już 21 czerwca w wydaniu pudełkowym na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Jest to też ostatni moment, żeby sprawdzić atrakcyjne oferty polskich sklepów na zamówienia przedsprzedażowe. Wydanie pudełkowe zawierać będzie podstawową wersję gry Elden Ring na płycie oraz cyfrową wersję dodatku Shadow of the Erdtree, natomiast każdy, kto zamówi grę w przedsprzedaży otrzyma dodatkowo gest dla swojej postaci o nazwie "Pierścień Miquelli".

Elden Ring, gra wyróżniona setkami nagród (w tym "Game of the Year" na The Game Awards i "Ultimate Game of the Year" na Golden Joystick Awards), rzuca zmatowieńców w wir nowej przygody na Ziemiach Pomiędzy. DLC Elden Ring Shadow of the Erdtree to największy dodatek, jaki dotąd stworzyła firma FromSoftware. Gracze muszą w nim odkryć sekrety świata słynnego RPG akcji w gatunku fantasy. 

Reklama

Nowa historia

Kierowani przez Niebianina Miquellę, gracze trafiają do Krainy Cienia, miejsca zasłoniętego przez Złote Drzewo, gdzie bogini Marika po raz pierwszy postawiła stopę. Na tych dziwnych ziemiach odkryją mroczne tajemnice świata i spotkają inne postacie idące śladem Miquelli, mające własne, ukryte motywacje.

Eksploracja znanego świata pełnego nowych tajemnic

Elden Ring Shadow of the Erdtree zabiera graczy poza Ziemie Pomiędzy, by poznali Krainę Cienia, zupełnie nowy obszar Elden Ring. Gracze mogą swobodnie przemieszczać się między ogromnymi mapami, pełnymi różnych zdarzeń i pieczołowicie zaprojektowanych lochów, w których czają się niebezpieczni wrogowie. 

Jeszcze bardziej rozbudowane RPG

Shadow of the Erdtree wprowadza uzbrojenie, wyposażenie, znajomości oręża i magię, których nie było w podstawowej wersji Elden Ring, a także kolejnych wrogów, pojedynki z bossami i ścieżki fabularne dające graczom nawet większą swobodę. Zmierz się z zagrożeniami, używając nowo zdobytych mocy.

Kod do pobrania dodatku Shadow of the Erdtree może zostać użyty na PlayStation 4 i PlayStation 5 albo na Xbox One i Xbox Series X|S.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Elden Ring
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy