Reklama

Elden Ring – aktualizacja 1.03.2 naprawia cztery poważne błędy

​Gracze PC mogą przestać martwić się o swoje zapisy i wrócić do rywalizacji online w Elden Ring. FromSoftware skutecznie poradziło sobie z popularnym ostatnio glitchem i wypuścili rozwiązanie w najnowszym patchu 1.03.2.

Posiadacze PC, którzy kontynuują swoją przygodę z Elden Ring, mają za sobą kilka trudnych dni. Po internecie krążyło wideo pokazujące, jak hakerzy są w stanie zniszczyć zapis losowych ludzi z włączonym trybem online, wykorzystując jeden z glitchy. Gracz mógł wejść do naszej gry, wymusić crash aplikacji i sprawić, że po ponownym zalogowaniu nasza postać w spada w nieskończoność.

Reklama

Użytkownicy Reddita znaleźli w międzyczasie jakieś rozwiązanie i można było sobie jakoś poradzić z tym problemem. Nie wszyscy korzystają jednak z tej platformy i gdyby padli ofiarą jednego z hakerów, mogliby po prostu wyłączyć Elden Ring i więcej do niego nie wrócić.

Na szczęście FromSoftware szybko zareagowało i na serwerach pojawił się właśnie patch 1.03.2. Oprócz wspomnianego glitcha w multiplayerze deweloperzy naprawili trzy inne, znaczące błędy. Każdy z nich mógł doprowadzić nie tylko do frustracji graczy, ale nawet uniemożliwić dalszy progres niektórych zadań.

Dokładną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie Bandai Namco.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy