Reklama

Elden Ring – aktualizacja 1.03.2 naprawia cztery poważne błędy

​Gracze PC mogą przestać martwić się o swoje zapisy i wrócić do rywalizacji online w Elden Ring. FromSoftware skutecznie poradziło sobie z popularnym ostatnio glitchem i wypuścili rozwiązanie w najnowszym patchu 1.03.2.

Posiadacze PC, którzy kontynuują swoją przygodę z Elden Ring, mają za sobą kilka trudnych dni. Po internecie krążyło wideo pokazujące, jak hakerzy są w stanie zniszczyć zapis losowych ludzi z włączonym trybem online, wykorzystując jeden z glitchy. Gracz mógł wejść do naszej gry, wymusić crash aplikacji i sprawić, że po ponownym zalogowaniu nasza postać w spada w nieskończoność.

Reklama

Użytkownicy Reddita znaleźli w międzyczasie jakieś rozwiązanie i można było sobie jakoś poradzić z tym problemem. Nie wszyscy korzystają jednak z tej platformy i gdyby padli ofiarą jednego z hakerów, mogliby po prostu wyłączyć Elden Ring i więcej do niego nie wrócić.

Na szczęście FromSoftware szybko zareagowało i na serwerach pojawił się właśnie patch 1.03.2. Oprócz wspomnianego glitcha w multiplayerze deweloperzy naprawili trzy inne, znaczące błędy. Każdy z nich mógł doprowadzić nie tylko do frustracji graczy, ale nawet uniemożliwić dalszy progres niektórych zadań.

Dokładną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie Bandai Namco.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama