Reklama

Ekranizacja Dead Rising ma reżysera

Dead Rising będzie kolejną serią, która doczeka się ekranizacji.

Film o zombiakach powstanie dzięki Legendary Digital Media - nowoutworzonemu oddziałowi Legendary Pictures specjalizującemu się w produkcjach dystrybuowanych cyfrowo. Właśnie znaleziono reżysera obrazu, którego producentem jest jeden z twórców filmowych Transformersów.

Serwis The Wrap donosi, że reżyserią ekranizacji Dead Rising zajmie się Zach Lipovsky - młody filmowiec, który dopiero co (premiera w tym miesiącu) zakończył prace nad Leprechaun: Origins - restartu popularnej niegdyś serii horrorów Karzeł.

Lipovsky do niedawna zajmował się efektami specjalnymi, ale został odkryty przez samego Stevena Spielberga w zorganizowanym przez niego konkursie. Producentem filmu opartego na Dead Rising jest Lorenzo di Bonaventura, człowiek współodpowiedzialny za kinowe adaptacje Transformersów, scenariusz napisze Tim Carter z firmy Contradiction Films, która zajmowała się serialem internetowym Mortal Kombat: Legacy.

Reklama

Ona też podejmie się bezpośredniej produkcji obrazu, który w Stanach Zjednoczonych dystrybuowany będzie przez należący do Sony serwis Crackle.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy