eFootball 2024: nowy sezon wylądował w grze, a wraz z nim nowy tryb gry

Miłośnicy piłki nożnej, którzy interesują się produkcją Konami spod znaku eFootball mają powód, by sprawdzić kilka nadchodzących nowości.

3. sezon tej darmowej gry piłkarskiej wprowadza sporo zmian, takich jak tryb co-opowego grania w ramach specjalnych wydarzeń, które można rozgrywać samemu lub w zespołach 3 na 3 graczy. Oprócz tego pojawił się nowy tryb My League, który pozwoli powalczyć z AI w ligach z całego świata. Możemy stworzyć w nim swój wymarzony zespół i walczyć nim o ligowe tytuły i trofea.

Nowy sezon zapowiada specjalny zwiastun:

Oprócz tego pojawią się codzienne minigry połączone z logowaniem, w których można wygrywać nagrody. Nagrody te będzie można zdobywać nie tylko codziennie, ale też co miesiąc. Konami ujawniło też, że wprowadza nowe formaty turniejów eFootball. Oprócz rywalizacji w formacie Open pojawi się też nowa kategoria - Club Event.

Reklama

Od teraz do 21 grudnia gracze, którzy uruchomią tryb kooperacyjny, mogą się spodziewać nagród, w tym czterech programów treningowych, które pozwolą im rozwinąć ich drużyny. Nagrody codzienne również przede wszystkim będą miały na celu wzmacnianie drużyn graczy.

W marcu Konami chwaliło się, że eFootball to odświeżona wersja Pro Evolution Soccer, w którą zagrało już ponad 600 milionów graczy i to zarówno na PC, telefonach komórkowych, jak i konsolach. Jednak premiera gry były bardzo trudna i jak na razie nadal nie udało jej się doścignąć popularnością najnowszej odsłony piłki od Electronic Arts, która w tym roku po raz kolejny zanotowała rekordowy wynik. Po zeszłorocznym rekordzie FIFY 2023, w którą w ciągu pierwszego tygodnia zagrało ponad 10 milionów osób, tegoroczna odsłona, dostępna już pod nową nazwą EA FC 24, znowu rekordowo długo utrzymywała się na szczytach list sprzedaży w wielu regionach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Konami
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy