Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dziś startuje darmowa rozgrywka w The Elder Scrolls Online na Xbox One

W ubiegłym tygodniu posiadacze PC i PlayStation 4 przez kilka dni mogli bezpłatnie przetestować The Elder Scrolls Online. Dzisiaj podobna akcja rozpocznie się na konsoli Xbox One.

Akcja opiera się na podobnych zasadach, jak w przypadku tej zorganizowanej na komputerach osobistych i PS4. Posiadacze platformy Microsoftu mogą za darmo pograć w sieciową produkcję studia Zenimax Online.

Reklama

Wydarzenie potrwa do najbliższej niedzieli, a więc 27 listopada. Gracze bezpłatnie otrzymają dostęp do podstawowej zawartości produkcji. Nie będą mogli sprawdzić jedynie elementów i obszarów wchodzących w skład dodatków DLC.

Poza tym stworzone postacie oraz zdobyte przedmioty i pieniądze nie znikną po zakończeniu akcji. Jeśli ktoś zdecyduje się kupić grę, będzie mógł wznowić zabawę od momentu, w którym przerwał rozgrywkę.

Dla nowych użytkowników przygotowano też promocję, z której mogli już skorzystać posiadacze komputerów osobistych  i PS4. Osoby, które założą konto, otrzymają na start 500 koron - wirtualnej waluty służącej do nabywania przedmiotów w cyfrowym sklepie.

The Elder Scrolls Online dostępne jest na PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje