​Dying Light 2: Stay Human za darmo dla subskrybentów PS Plus Premium

Mamy doskonałe wieści dla wszystkich subskrybentów usługi PlayStation Plus w wariancie Premium. Już teraz możecie wytestować zupełnie za darmo Dying Light 2: Stay Human, czyli tegoroczny hit polskich deweloperów z Techland.

Jest w tym wszystkim tylko jeden kruczek. Gra udostępniona została w wersji testowej (trial), w której rozgrywka limitowana jest czasowo do trzech godzin. Po tym czasie niestety nie będziecie mogli kontynuować przygód w Dying Light 2, ale gdy zdecydujecie się kupić pełną wersję gry, to wasz postęp zostanie w pełni przeniesiony.

Dying Light 2: Stay Human zwojował rynek gier i bezsprzecznie jest jednym z głównych kandydatów do zgarnięcia statuetki w kategorii najlepszej gry roku. Co prawda, zapewne faworytem nie będzie (patrząc chociażby na Elden Ring), ale z całą pewnością grzech byłoby nie umieścić tej produkcji w takim plebiscycie.

Reklama

Dzieło Techlandu zostało docenione przez krytyków i społeczność graczy, o czym poświadcza m.in. większość pozytywnych ocen na platformie Steam. Tak więc jeśli nie mieliście okazji jeszcze skosztować gameplay’u dynamicznej gry z otwartym światem i hordami zombie w roli głównej, to teraz jest na to doskonała okazja.

Kolejny powód, dla którego z całą pewnością warto poświęcić trochę czasu na Dying Light 2: Stay Human, to debiut pierwszego dużego fabularnego dodatku do gry o tytule "Bloody Ties". Ten pojawi się na rynku 10 listopada 2022 roku. Akcja przeniesie się do zupełnie nowej części miasta, która stanowi epicentrum śmierci. Według zapowiedzi deweloperów pojawią się nowe lokacje, zadania i bronie, a także jeszcze więcej interakcji między postaciami. Gracze mają doświadczyć również ogromu bezwzględności, barbarzyństwa i krwi.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Techland | PlayStation Vita | PS Plus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy