​Dwie darmowe gry do odebrania w Epic Games. Za tydzień prawdziwy hit!

Już od 26 stycznia w popularnym sklepie Epic Games możecie odebrać za darmo aż dwie gry: Adios i Hell is Others. W przyszłym tygodniu platforma zaserwuje nam dwie kolejne dwie darmowe produkcje w tym hitowy Dishonored: Death of the Outsider od Arkane Studios oraz City of Gangsters.

Adios oraz Hell is Others za darmo w Epic Games od 26 stycznia do 2 lutego

Jak co czwartek kontynuujemy rytuał z rozdawnictwem gier. Pierwszy darmowy tytuł, jaki przypiszecie do swoich bibliotek to Adios, w którym przyjdzie nam wcielić się w hodowcę świń z Kansas. Dzieło debiutowało na rynku w pierwszej połowie 2021 z inicjatywy studia Mischief.

Adios stawia przed graczem szereg dylematów moralnych, z którymi przyjdzie się mierzyć podczas rozgrywki. Wybory, które podejmiemy, będą miały wpływ na dalsze losy naszych bohaterów, w tym oczywiście głównego protagonisty, w którego się wcielimy.

Druga darmowa gra przygotowana na ten tydzień przez Epic Games to Hell is Others, strzelanka typu top-down PvPvE z pikselową dwuwymiarową oprawą graficzną. "Produkcja pozwala ci rozwijać swoją postać za pomocą dostosowywanych przedmiotów, które zdobywasz do swojego mieszkania. Wyhoduj własną amunicję z krwiożerczych roślin, eksploruj miejską scenerię noir, zmierz się z Innymi i zrób wszystko, co w twojej mocy, by dożyć kolejnego dnia... Dnia, który wydaje się nigdy nie nadejść" - czytamy w opisie.

Reklama

Hell is Others oferuje wyłącznie sieciową rozgrywkę, pozbawioną jakiegokolwiek trybu solowego czy kampanii jednoosobowej.

Epic Games zapowiedziało na przyszły tydzień dwie kolejne darmowe gry. Oprócz City of Gangsters do graczy powędruje prawdziwy hit: Dishonored: Death of the Outsider znanego w branży studia Arkane. Z całą pewnością, jest na co czekać!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy