Dwa prezenty od Epic Games. Sklep serwuje kolejne gratisy dla graczy!

Redout 2 i paczka do gry Idle Champions of the Forgotten Realms to kolejne dwa prezenty, które możecie bezpłatnie zgarnąć w sklepie Epic Games Store. Na odebranie tych rzeczy macie dokładnie siedem dni.

Rytualne czwartkowe rozdawnictwo od Epic Games nie zwalnia tempa. Co tydzień gracze z całego świata mogą zgarniać kolejne bezpłatne gry. W tym tygodniu Epic funduje swoim użytkownikom dwa zróżnicowane tytuły.

Idle Champions of the Forgotten Realms (paczka do gry)

To strategiczny tytuł inspirowany kultowym światem Dungeons & Dragons. W Epic Games odbierzecie pakiet o nazwie Duke Ravengard's Champions of Renown. Otrzymacie: skrzynie Wylla, księcia Ravengarda, Farideha, Briva, Thellory, eksklzuwyną skórkę Baldur’s Gate Duke Ravengard, Chowańca Quirk the Homunculus, a ponadto dwa tygodniowe eliksiry wzmocnienia i elementy do odblokowania kilku czempionów.

Reklama

Redout 2

To stosunkowo nowa na rynku gra wyścigowa, wyprodukowana i wydana w 2022 roku, będącą kontynuacją serii zapoczątkowanej w 2016 roku. Redout 2 oferuje zwariowane wyścigi inspirowane mocną klasyką i arkadowymi tytułami.

Redout 2 i pakiet do Idle Champions of the Forgotten Realms możecie zgarnąć do 20 czerwca bieżącego roku. Po tym czasie oferta przeminie bezpowrotnie, a w sklepie Epic Games pojawią się kolejne gratisowe gry.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy