Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Drugi sezon Minecraft: Story Mode debiutuje na rynku – z tej okazji zwiastun

Dzisiaj światło dzienne ujrzał pierwszy odcinek drugiego sezonu stworzonej przez studio Telltale Games przygodówki opartej na Minecrafcie. W związku z tym opublikowano zwiastun gry.

W kontynuacji gracze ponownie przejmują kontrolę nad Jessim i jego towarzyszami, którzy po uratowaniu świata w poprzedniej odsłonie stali się znanymi bohaterami. Tyle tylko, że wraz z upływem czasu relacje między przyjaciółmi zaczęły się psuć.

Reklama

Pewnego dnia Jesse odnajduje tajemniczą rękawice. Przedmiot najwyraźniej ma własną wolę, ponieważ zatrzaskuje się na ręce jegomościa. Okazuje się, że artefakt w rzeczywistości należy do położonej pod wodą starożytnej świątyni.

Wzorem poprzednich gier studia Telltale Games, nie zabraknie oczywiście możliwości podejmowania decyzji, które wpłyną na dalsze wydarzenia. Ciekawostką jest funkcja Crowd Play, która pozwala dokonywać wyborów wspólnie ze znajomymi głosującymi na preferowaną opcję za pomocą telefonu.

Drugi sezon Minecraft: Story Mode składać się będzie z pięciu epizodów. Pierwszy - zatytułowany Hero in Residence - dostępny jest już na PC, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz urządzeniach mobilnych z systemami OS i Android. Wspomniany zwiastun można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Minecraft: Story Mode

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje