Drugi sezon Diablo 4 na oficjalnym zwiastunie. Zapowiedź Season of Blood

Gamescom Opening Night Live przyniósł fanom Diablo 4 bardzo przyjemną niespodziankę. Blizzard oficjalnie zapowiedział drugi sezon swojego action RPG oraz nadchodzące w nim zmiany.

Zwiastun Season of Blood

Głównym bohaterem wczorajszej zapowiedzi jest oczywiście fabularny zwiastun drugiego sezonu Diablo 4. Podobnie jak w przypadku Season of the Malignant, oficjalnie ujawniono nazwę nadchodzącej aktualizacji, jej datę premiery oraz pokazano graczom krótki zwiastun wyjaśniający historię stojącą za tym wydarzeniem.

Data premiery drugiego sezonu Diablo 4

Season of Blood ma zadebiutować na PC i konsolach już 17 października 2023 roku. Oznacza to, że do tego czasu gracze mają czas, aby skończyć Battle Pass pierwszego sezonu, odblokować wszystkie przedmioty i ukończyć Season Journey, aby zdobyć zawarte w nim ekskluzywne nagrody.

Reklama

Wstępna lista zmian Season of Blood

Blizzard nie jest jeszcze niestety gotowy, aby wyjaśnić, na czym dokładnie polegać będzie mechanika ligowa i czy będzie znacząco różnić się rozmiarem od tego, co dostarczył nam Season of the Malignant. Zaraz po opublikowaniu trailera drugiego sezonu na stronie wydawcy pojawił się jednak dłuższy wpis zapowiadający część planowanych zmian.

Na pierwszy rzut oka widać, że do Blizzarda dotarł najwyraźniej feedback graczy i drugi sezon będzie momentem ich zaadresowania. Season of Blood ma przynieść nam aż pięć nowych bossów, które zapewnią możliwość farmienia konkretnych, unikalnych przedmiotów. Wszystkie odblokowane za Renown nagrody przeniosą się z kolei do nowego sezonu, więc jeżeli ukończyliście już niezbędne do wymaksowania regionu zadania poboczne i dungeony, nie będziecie musieli robić tego ponownie.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, usprawniony zostanie również system zarządzania ekwipunkiem. Gemy nie będą już zajmować miejsca w naszym ekwipunku, a do magazynu zostanie dodana opcja wyszukiwania i filtrowania przedmiotów. Ponadto naprawiony zostanie system odporności, a Vulnerable, Overpower i Critical Strike doczekają się aktualizacji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blizzard Entertainment | Diablo 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy